Успішний інформаційний супровід навчального процесу покликана забезпечувати бібліотека – посередник між постійно зростаючим потоком інформації та користувачами.
Бібліотека Бориславського медичного коледжу створена літом 1947 року. Вона стала вагомим соціальним фактором у структурі навчального закладу, центром, який забезпечив своїм користувачам швидкий доступ до знань, найсвіжішої інформації в різних формах.
До послуг користувачів бібліотеки універсальний фонд літератури. Обслуговування здійснюється як на абонементі, так і в читальній залі. (30 посадових місць). Користувачі для задоволення своїх запитів мають змогу отримати від працівників бібліотеки ряд довідково-інформаційних послуг.Довідковий апарат представлений в повній мірі.
Книжковий фонд бібліотеки коледжу налічує 36825 примірників.
В бібліотеці встановлені два комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет,  зона покриття Wi-Fi/ Створено фонд електронних підручників /зараз їх налічується 32 примірники, необхідних для навчання/, а також електронних версій підручників.
У бібліотеку прийшло нове покоління користувачів, які вільно користуються комп’ютерною технікою та Інтернетом. Тому роль бібліотекаря як консультанта, інформаційного посередника між студентом і різноманітними інформаційними ресурсами, набула особливого значення.

Контакти: 82300 м.Борислав вул.Шкільна,37 тел/факс :(03248) 5-01-13,
(03248) 4-20-17

e-mail: bmu_2007@ukr.net