>
Показове практичне заняття з Основ мікробіології з імунологією у групі ІІ-А спеціальності "Сестринська справа". Підготувала викладач мікробіології п.Руслана Романська
29.01.2019 року студенти Бориславського медичного коледжу були присутні на презентації вишитих картин Алли Муляви "На білім полотні і біль, і туга й радість"
29.01.19 студенти Бориславського медичного коледжу взяли участь у загальноміській патріотичній акції "Нескорені" до 101річниці пам'яті Бою під Крутами
Виховна година, проведена 22.01.2019р. викладачем історії України, п.М.Небелюком, на тему "І на оновленій землі...", присвячена Дню Соборності та 100-річчю підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР.
Куратор групи студентів 4 курсу, спеціальності "Лікувальна справа" п.Руслана Романська організувала 20.12.2018р. студентську теоретичну конференцію "Збережемо природу землі. Охорона довкілля"

Міжнародний науковий семінар
«Діалог культур: дискурс  взаємодії народів»

Програма семінару

Благодійний ярмарок до свята Св. Миколая.
В рамках тижня правових знянь викладачем правознавства Мацьком В.М. та викладачем історії України та політології Небелюком М.С. організована Студентська конференція на тему: “Роль молоді в формуванні громадянського суспільства та правової держави” в якій взяли участь студенти різних груп згідно плану:
1.Молодіжний парламентаризм як інституційна форма участі молоді в процесі прийняття рішень. Доповідач студент гр. ІІ Б л/с Вуйцьо Н.
2.Молодіжні волонтерські організації. Доповідачі студенти гр. ІІ В с/с Гординська В., Лапшин І.
3.Молодіжний рух сувереннної України. Доповідач студент гр. ІІ А л/с Гаврилів Б.
4.Значення Конституції України в житті студента.Доповідач студентка гр. ІІІ Б  с/с Бігуняк Х.
5.Значення правової освіти та правового виховання  молоді у формуванні громадянського суспільства  та правової держави в Україні. Доповідач студентка гр. ІІІ Б  л/с Гелій В.
6.Студентське самоврядування як форма самоорганізації студентів, формування лідерства, соціального виховання студентів, первинна ланка молодіжного парламентаризму. Доповідач студентка гр. ІV В с/с Лехкар О.
7. Професійна відповідальність молодшого спеціаліста як медична проблема
Доповідач студентка гр. ІІ А  с/с Грицай Н.
Відкрите заняття у формі лекції з Патоморфології та патофізіології у групі студентів третього курсу  спеціальності "Сестринська справа" на тему Запалення, патофізіологія запалення. Гарячка. Викладач Кондратюк Н.Д.
Відкрите практичне заняття з дисципліни Медсестринство в хірургії у студентів ІІІ курсу спеціальності "Сестринська справа" групи Б на тему "Визначення груп крові системи А-В0 стандартними сироватками та цоліклональними сироватками анти-А і анти -В. 
Вітання з нагоди ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Викладач дисципліни "Ріст і розвиток людини" п.Жанна Корженівська провела відкрите практичне заняття на тему "Формування і розвиток систем виділення в людей різних вікових періодів" для студентів ІІІ курсу групи А спеціальності "Сестринська справа"
26.11.2018 р. викладач п.Соломія Круц  провела відкрите заняття у формі лекції з анатомії для студентів ІІ курсу, групи А, спеціальності "Сестринська справа" на тему "Анатомо-функціональна характеристика органів чуття".
Виховна година у формі екскурсії "Екологія навколишнього середовища" куратора групи 4-А спеціальності "Лікувальна справа" п.Оксани Дукас.
Студентська конференція "100 років з Дня утворення Західноукраїнської народної республіки" під керівництвом п.Михайла Небелюка.
До захисту Вітчизни
26.10.2018р. Військово  патріотичне виховання студентів коледжу на базі військової частини у м.Дрогобич
Проводили: начальник штабу цивільної оборони та викладач дисципліни "Захист Вітчизни" коледжу п.Володимир Терещенко для студентів першого курсу спеціальності "Лікувальна справа", "Сестринська справа" 
18 жовтня 2018 р. участь дирекції, викладачів та студентів коледжу у міській акції, організованій Бориславською міською філією Львівського обласного центру зайнятості "Хода за свободу" з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
11 жовтня Виховна година "Правда життя. Проблема аноретиків" зі студентами 3-го курсу спеціальності "Акушерська справа" проведена керівником групи п.Тетяною Блауцяк
Соціально-педагогічний захід волонтерства у Навчально-реабілітаційному центрі "Гармонія" соціального педагога п.Ольги Ровенської на студентів коледжу
28.09.2018 р. студенти третього курсу спеціальності "Сестринська справа" групи В та керівник групи п.Людмила Грицько під час виховної години на тему: "Використання природних мінеральних джерел Борислава у медицині" у формі краєзнавчої екскурсії
Соціально-виховний захід "Знаю права - виконую обов'язки"
проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською за участі офіцера поліції старшого лейтенанта В.Р.Пліша
Тренінг "Торгівля людьми"
для студентів перших курсів 17.09.2018р.
Проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською
спільно з психологом БМЦСС для сім'ї, дітей та молоді п.Ксенією Гарапко

Урочистості з нагоди посв`яти в студенти

Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!

Контакти: 82300 м.Борислав вул.Шкільна,37 тел/факс :(03248) 5-01-13,
(03248) 4-20-17

e-mail: bmu_2007@ukr.net