Вітання з нагоди ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Викладач дисципліни "Ріст і розвиток людини" п.Жанна Корженівська провела відкрите практичне заняття на тему "Формування і розвиток систем виділення в людей різних вікових періодів" для студентів ІІІ курсу групи А спеціальності "Сестринська справа"
26.11.2018 р. викладач п.Соломія Круц  провела відкрите заняття у формі лекції з анатомії для студентів ІІ курсу, групи А, спеціальності "Сестринська справа" на тему "Анатомо-функціональна характеристика органів чуття".
Виховна година у формі екскурсії "Екологія навколишнього середовища" куратора групи 4-А спеціальності "Лікувальна справа" п.Оксани Дукас.
Студентська конференція "100 років з Дня утворення Західноукраїнської народної республіки" під керівництвом п.Михайла Небелюка.
До захисту Вітчизни
26.10.2018р. Військово  патріотичне виховання студентів коледжу на базі військової частини у м.Дрогобич
Проводили: начальник штабу цивільної оборони та викладач дисципліни "Захист Вітчизни" коледжу п.Володимир Терещенко для студентів першого курсу спеціальності "Лікувальна справа", "Сестринська справа" 
18 жовтня 2018 р. участь дирекції, викладачів та студентів коледжу у міській акції, організованій Бориславською міською філією Львівського обласного центру зайнятості "Хода за свободу" з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
11 жовтня Виховна година "Правда життя. Проблема аноретиків" зі студентами 3-го курсу спеціальності "Акушерська справа" проведена керівником групи п.Тетяною Блауцяк
Соціально-педагогічний захід волонтерства у Навчально-реабілітаційному центрі "Гармонія" соціального педагога п.Ольги Ровенської на студентів коледжу
28.09.2018 р. студенти третього курсу спеціальності "Сестринська справа" групи В та керівник групи п.Людмила Грицько під час виховної години на тему: "Використання природних мінеральних джерел Борислава у медицині" у формі краєзнавчої екскурсії
Соціально-виховний захід "Знаю права - виконую обов'язки"
проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською за участі офіцера поліції старшого лейтенанта В.Р.Пліша
Тренінг "Торгівля людьми"
для студентів перших курсів 17.09.2018р.
Проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською
спільно з психологом БМЦСС для сім'ї, дітей та молоді п.Ксенією Гарапко

Урочистості з нагоди посв`яти в студенти

Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!

Контакти: 82300 м.Борислав вул.Шкільна,37 тел/факс :(03248) 5-01-13, (03248) 4-20-17

e-mail: bmu_2007@ukr.net