Участь в олімпіадах дозволяє здобувачам освіти спробувати свої сили, набути досвіду та впевненості, повірити в себе. Здобувачі освіти I курсу групи А ОПП Сестринська справа Юлія Шкита і Станіслав Слесаренко, здобувач освіти І курсу групи В ОПП Лікувальна справа взяли участь у першому (дистанційному) і другому (очному) турах олімпіади "Майбутнє з Політехнікою"(хімія). Викладач хімії В. В. Мандзяк та студентка Юлія Шкита були відзначені сертифікатом у I i II турах, а С.Слесаренко - сертифікатом у I турі.
У 2025 році заплановано проведення основного етапу чергового міжнародного дослідження якості освіти PISA.
У 2024 році з 08 квітня до 06 травня 2024 р. проводився пілотний етап PISA-2025, яке оцінювало чотири компетентності: читацьку, математичну, природничо-наукову та тестування з англійської мови (Foreign Language Assessment, FLA).
Згідно Наказу МОН України № 237 від 27.02.2024 р. «Про проведення в закладах освіти України пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2025» КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» став учасником пілотного проекту PISA-2025. До участі у дослідженні було вибрано 50 здобувачів освіти І курсу ОПП Лікувальна справа та Сестринська справа 2008 р.н. із них 9 здобувачів проходили тільки тестування з англійської мови (FLA).
Студенти дуже відповідально поставились до участі у міжнародному проекті. Дослідження якості освіти проходило у 2 сесії – 10 та 11 квітня 2024 року.
За результатами участі в міжнародному проекті всі здобувачі І курсу ОПП Сестринська справа та Лікувальна справа, викладачі інформатики Жебрякова В.М., Чарнош Г.Я., інженер-програміст Кордиш У.М. та лаборант Монастирська Г.Я були нагороджені Подякою Українського центру оцінювання якості освіти.
Бажаємо сил і натхнення Вам, шановні студенти, для пізнання нового й досягнення успіху в житті!
До Дня вишиванки в коледжі під керівництвом В. Мацька була проведена виховна година "Вишиванка - оберіг українського народу, код нації." для здобувачів освіти груп ІІ А с/с, ІІ Б с/с, І Б л/с.
А українська вишиванка — диво,
У ній народу код, його душі.
І кожному в ній зручно і красиво,
Вдягнути ж вишиванку поспіши.
Колектив та здобувачі освіти КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» відзначили День української вишиванки.
Спільно з ГО «Дорога життя» здобувачі освіти КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" підтримали воїнів ЗСУ, зібравши кошти, продукти та речі першої необхідності, які були відправлені на передову. Цей вчинок свідчить про готовність української молоді допомагати нашим захисникам.
До Міжнародного Дня медичної сестри здобувачами освіти : Карпин А.( ІІ Бс/с) ; Бренич А.(І Бл/с); Решетніковою С.(IV А с/с); Новотарською М. (IVА с/с); Мацьків Н. (IV Б с/с); Винницькою О. (IV В с/с); Дегтяр Л. (IV Б с/с) та викладачами коледжу: Бойко Н.Б., Романською. М.З., Романською Р.С., Шуфлат Л.Я., Круц С.П. було проведено науково-теоретичну конференцію студентів-гуртківців «Ефективна комунікація:медична сестра та пацієнт». Спілкування відіграє важливу роль у діяльності медичної сестри та пацієнта. Завдяки спілкуванню налагоджується взаємодія і виробляються соціальні норми поведінки. Знання сутності спілкування, його закономірностей, функцій, взаємного обміну і проблем є підґрунтям для реалізації та поліпшенням стосунків медичного персоналу та пацієнтів і задоволення вищих потреб особистості. Цікаво і змістовно здобувачі освіти представили спільноті своє бачення ефективності спілкування: як розуміти стан хворого, усвідомити причину можливої дискомунікації або надмірного потягу до спілкування, щоб грамотно і тактовно включити комунікацію в індивідуальний комплекс лікувально-профілактичних заходів.
10 травня 2024 р. в Бориславському фах.мед.коледжі відбувся виховний захід до Дня медичної сестри та Дня матері. Організаторами та учасниками свята були здобувачі освіти першого курсу групи Б освітньо-професійної програми Сестринська справа з керівником групи Мирославою Романською, а також учасники художньої самодіяльності навчального закладу Рудяк Андрій ( 1 А л/с ), Чмаль Тетяна,Коблик Соломія,Сорочич Наталія, Даців Марія (2 А с/с ).Зростайте професійно, дорогі наші студенти, майбутні медичні сестри та фельдшери.
8 травня 2024 року у коледжі була проведена ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ студентів: «Ми в творчості знаходимо себе».
Мета виставки: розкрити всебічний розвиток художньо-естетичного потенціалу молоді, показати їх різні творчі уміння та навички, а також розкрити таланти.
Показати всю багатогранність студентських душ, в яких є місце і радощам, і замилуванню природою. Саме заняття різними видами рукоділля допомагає набиратися терпіння, витримки , тобто тих якостей, без яких неможливо працювати в медицині.
Представлені роботи вражають яскравістю та майстерністю виконання.
Усім матусям висловлюємо найтепліші слова в цей день. Хай ваше життя буде наповнене чарівними митями та яскравими посмішками. Дітлахи будуть здоровими та щасливими. А в душі панує цілковита гармонія.
1853 року за ініціативи Міжнародної федерації Червоного Хреста, а дату святкування обрали на честь дня народження Флоренс Найтінгейл. Саме вона під час Кримської війни організувала першу службу сестер милосердя. Офіційно свято заснували лише 1971 року після рішення Міжнародної ради медсестер.
Щиро вітаємо усіх медичних сестер!
7 травня 2024 р. в історико - краєзнавчому музеї Борислава відбулась презентація персональної виставки художніх картин викладачки фізичного виховання Бориславського фахового медичного коледжу , художниці Людмили Грицько «Малюю моє життя».
Представники міської ради, викладачі та студенти коледжу, друзі, громадськість міста мали змогу оглянути сорок картин різних за технікою виконання, жанром та змістом. Картини Л.Грицько виставлялись більш як у двох десятках різноманітних виставок як в Україні, так і за кордоном. Виставка експонується до 16 червня.
Вітаємо нашу колегу, зичимо творчих успіхів. Щоб кожен день надихав все на нові ідеї і творіння, щоб серце постійно співало і наповнювалося натхненням, щоб Ваше бачення залишалося прекрасним і добрим, а життя поєднувало бравий успіх, світле щастя і загальну повагу.
1 травня, напередодні Великодня у КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» проходила благодійна акція «Купи крашанку- допоможи ЗСУ», організована здобувачами освіти ІІІ курсу ОПП Сестринська справа групи Б та керівником групи Блонар М.В. Доброчинна подія об’єднала здобувачів освіти, викладачів та співробітників нашого закладу. Проведення таких благодійних заходів в коледжі стало вже доброю традицією. Спільними зусиллями вдалось зібрати суму у розмірі 7010 гривень для потреб наших ЗСУ.
Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам’ять усе пам’ятає.
(Олена Матушек)
26 квітня- трагічна дата в історії нашого народу. Вже 38 років вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС нагадує людству про найбільшу техногенну катастрофу у світовій історії . З нагоди цієї пам'ятної дати керівником групи В .Мандзяк проведено виховну годину "Чорнобиль- горе України,її незагоєна рана" для здобувачів освіти першого курсу ОПП Сестринська справа групи В. Студенти обговорили причини катастрофи, її масштаби, наслідки,трагедії людей та власноруч виготовили стіннівки, приурочені цій події.
26 квітня до КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж "завітали волонтери громадської організації Борислава " Християнська Дорога Життя", яка співпрацює з великою кількістю бригад ЗСУ. Здобувачі освіти ,викладачі,працівники навчального закладу ознайомились із життям прифронтових зон,з буднями військових,яким ми постійно організовуємо гуманітарну допомогу на Схід і Південь нашої країни.У музей історії коледжу передано прапор з підписами воїнів з передової, які вдячні за нашу допомогу фронту. Директор коледжу Хемич О.Я. подякував студентам, всім присутнім за активну участь у волонтерстві. Дорога Життя - це дорога до Перемоги.
23 квітня 2024 р. заступником керівника юридичного відділу міжнародної Організації Солідарності (Triangle Generation Humanitaire (TGH) проведено інформаційно-правову лекцію "Булінг. Правові засади та протидія" для здобувачів освіти коледжу ІІ курсу ОПП Сестринська груп А та Б та ОПП Лікувальна справа групи А.
Відповідно до Закону України «Про основи національного супротиву» №1702-ІХ від 01.01.2022 зі змінами від 03.05.2022, Указу Президента України №64/2022 «про введення воєнного стану в Україні» з метою формування в учнівської молоді життєво необхідних навиків щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, практичного закріплення знань, умінь та навичок учнів з дисципліни «Захист України» 18 і 19 квітня 2024 року в стінах КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» проводились практичні заняття із учнями 11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Борислава з питань надання першої домедичної допомоги потерпілим.
Зустріч була організована у форматі демонстрації і відпрацювання учнями практичних навичок і вмінь надання невідкладної допомоги. Викладачі КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» хірургічних дисциплін Гук Г.Ю., Сенько О.В., Ластовецький Р.В., викладач дисципліни «Захист України» Терещенко В.В. та здобувачі освіти ІІІ курсу ОПП Сестринська справа – Миронів О, Онисько М., Журавчак М., Сочка Л., Шманьків О. вправно та професійно демонстрували навички і вміння екстреної домедичної допомоги і допомагали учням в засвоєнні і відпрацюванні цих елементів на стажерах. Тренінги проводились на 4 локаціях малими групами. Заняття пройшли результативно.
Виховну годину для здобувачів освіти ІІІ курсу групи А ОПП "Сестринська справа" на тему «Ми з України.Наші друзі у світі» провела керівник групи Герман М. К.
10.04.2024 року керівничкою групи ІІ Б Л/С Людмилою Грицько проведено виховний захід «Кольори і слова», до якого було залучено здобувачів освіти ІІ курсу груп А, Б освітньо-професійної програми Лікувальна справа та групи А освітньо-професійної програми Сестринська справа. Місце проведення : краєзнавчий музей Борислава.
Старша наукова співробітниця Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові Оксана Гринів розповіла про художню та поетичну творчість видатного українського митця 20 століття Святослава Гординського. Учасниками виховного заходу були заступник міського голови Борислава з питань діяльності виконавчих органів ради Гарасимів Роксоляна, представник Радіо слова Тетяна Дідух, здобувачі освіти, викладачі та працівники бібліотеки коледжу.
7 квітня Всесвітній день здоров'я. Щорічно ВООЗ традиційно присвячує це свято конкретній темі у цьому році це – «Моє здоров'я, моє право».
Тема цього року була обрана для підтримки права кожного на доступ до якісних медичних послуг, освіти та інформації, а також безпечної питної води, чистого повітря, здорового харчування, якісного житла, гідної праці та екологічних умов, а також відсутності дискримінації.
В свою чергу, здобувачі освіти нашого коледжу, не тільки знають, що таке здоров'я, a й допомагають зробити нашу націю здоровішою, приймаючи участь в акції «Піклуємось про здоров'я ваших очей та робимо перевірку зору ще зручнішою та доступнішою». Під час виїзної акції фахівці мобільного кабінету разом зі здобувачами освіти проводили перевірку зору , а також консультації про гігієну зору всім бажаючим.
Студенти групи ІІ А с/с вивчають історію м. Борислава, екологію свого регіону, відвідують музей-аптеку Йогана Зеґа, виставку вузлових ляльок берегинь «мотанок» Юлії Гасій.
28.03.2024 року у коледжі відбулась зустріч здобувачів освіти з Тарасом Богдановичем Рудиком - українським кардіохірургом, медичним директором Клініки хірургії серця та судин «Симбіотика» («Symbiotyka medical group») у Стрию.
Зустріч із потенційними роботодавцями є корисною для здобувачів освіти, оскільки дає їм змогу побачити перспективи майбутньої професії та стимулює до активного оволодіння комплексом професійно зорієнтованих знань, умінь і навичок, необхідних для того, щоб бути конкурентноспроможними фахівцями, успішно виконувати свої професійні обов’язки та самореалізуватися. З іншого боку, роботодавці отримують можливість познайомитися з потенційними працівниками.
Це найкращий спосіб живого спілкування, інформування молоді про можливість працевлаштування й кар’єрного зростання.
Викладання освітнього компоненту Хірургія повинно базуватися на сучасних стандартах освіти, застосуванні новітніх технологій і мати тісний зв'язок з практичними базами. Навчальна практика здобувачів освіти ОПП Сестринська справа групи В під керівництвом викладача О. Сенько. Тема заняття "Переломи".
21 березня 2024 р. у КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" керівником М. Меркушиною проведено виховну годину "Важлива і небезпечна інформація в соцмережах" для здобувачів освіти ОПП Лікувальна справа та Сестринська справа, груп А і Б. Присутні обговорювали проблему кібербулінгу, шахрайства, кіберзлочинності в інтернеті. Висвітлювалася проблема залежності молоді від інтернет-ігор. Мова йшла про події, світлини, які не можна публікувати в інтернеті у воєнний час.
« Борітеся - поборете
Вам Бог помагає!
За вас правда,
За вас Слава
І воля святая!»
З нагоди 210 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка керівниками груп О. Валагою та В. Мандзяк проведено виховну годину - квест на тему «У пошуках Кобзаря» для здобувачів освіти першого курсу ОПП Сестринська справа, груп А і В. Студенти вкотре згадали і перевірили свої знання із творчості нашого Генія, дізналися про цікаві факти його життя, цитували крилаті вислови Шевченка, які є актуальними в наш час.
21 березня До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який з ініціативи ВООЗ щорічно відзначається 24 березня викладачі циклової комісії терапевтичного циклу Присташ О.І., Пурій Н.А., Сосновська Г.Л. та здобувачі освіти ІV курсів ОПП «Сестринська справа» провели конференцію на тему: «Біла ромашка-символ боротьби з туберкульозом». Головна мета проведеного заходу – звернути увагу на проблему туберкульозу, відзначення досягнень у лікуванні та профілактиці цієї недуги, а також для мобілізації зусиль у боротьбі з цією небезпечною інфекційною хворобою. Туберкульоз залишається однією з найпоширеніших і летальних хвороб у світі, і досягнення цілей щодо її контролю та лікування залишається важливим завданням глобального здоров'я.
В рамках святкування 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка відбулося засідання гуртка іноземних мов "Дайджест" на тему "Пам'ятники Кобзарю у світі".
13.03. 2024р. здобувачка освіти І курсу групи Б ОПП Лікувальна справа Анастасія Бренич з доповіддю «Імунітет і здоров'я» (науковий керівник Р.С.Романська) прийняла участь в XVI Обласній науково – пошуковій конференції здобувачів освіти та викладачів закладів передвищої освіти Львівської області ,, Світ навколо нас '' та була відзначена сертифікатом.
7 березня 2024 року у приміщенні КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» відбулася зустріч здобувачів освіти ОПП «Лікувальна справа», «Сестринська справа» з викладачами кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Рогаля Ю.Л. і Фещак К.В. Представники університету ознайомили майбутніх випускників з можливістю подальшого навчання, особливістю підготовки бакалаврів за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», матеріально-технічною базою кафедри, спроможністю професійної реалізації. Спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» вважається сучасною, дуже актуальною й має потужні перспективи в Україні.
Допомагаємо військовим спільно з ГО «Дорога життя».
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі».
Ці слова стали життєвим кредом нашого народу. Кожен українець має пам’ятати про неоціненний внесок Тараса Шевченка у розвиток української мови, літератури і культури, у формуванні національної ідеї. Тому вивчення його творчості – це дар пам’яті українському Генію, прояв національної свідомості і гідності. Кожна поезія Шевченка пронизана любов’ю до України; він заповідав українцям жити «в сім’ї вольній, новій».
З нагоди 210-х роковин від дня народження Тараса Шевченка у КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» пролунало пророче слово Великого Кобзаря.
До участі у літературно-музичній композиції була запрошена Славська Валерія – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, заввідділом Бучанської школи мистецтв, провідний спеціаліст відділу культури Бучанської міської ради Київської області.
Велично зазвучали твори Тараса Шевченка англійською мовою, продекламовані здобувачами освіти Бориславського фахового медичного коледжу під керівництвом Блауцяк Т. до 210-тої річниці від Дня народження Кобзаря.
7 березня 2024 року у приміщенні КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж» відбулася зустріч здобувачів освіти ОПП «Лікувальна справа», «Сестринська справа» з викладачами кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Рогаля Ю.Л. і Фещак К.В. Представники університету ознайомили майбутніх випускників з можливістю подальшого навчання, особливістю підготовки бакалаврів за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», матеріально-технічною базою кафедри, спроможністю професійної реалізації. Спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» вважається сучасною, дуже актуальною й має потужні перспективи в Україні.
Проведена виховна година на тему "Волотерська діяльність серед молоді" для здобувачів освіти ІV курсу групи А ОПП Лікувальна справа, керівник групи Сухроменда А.В.
Інформативно та цікаво проведено показове заняття з використанням метафорично-асоціативних карт соціальним педагогом Іваніщак І.І для здобувачів освіти ОПП «Сестринська справа» I курсу групи Б на тему: «Мої ресурси. Як відновлюватись у час війни».
"Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема",- під таким гаслом здобувачі освіти 1-курсу КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" підготували і провели флешмоб "Нас єднає мова" до Міжнародного дня рідної мови
10 років тому Україна побачила своїх перших вбитих Героїв Небесної Сотні. Це були різні люди, з різних куточків України,з різними світоглядами та переконаннями, але об'єднані спільною мрією - вільно жити в своїй незалежній державі.
Цьогоріч здобувачі освіти 1 курсу ОПП Лікувальна справа Бориславського фахового медичного коледжу долучилися до Всесвітньої тихої акції пам'яті Героїв Небесної Сотні та усього Небесного Воїнства "Ангели Пам'яті 2024" #ангелипамяті #небеснасотня.
Студенти коледжу вшанували пам'ять загиблих героїв участю у міському віче пам'яті"Герої не вмирають!"
2.02.2024 року викладач основ медсестринства Калічак Л.І. цікаво і змістовно провела показове практичне заняття "Найпростіші методи фізіотерапії" із здобувачами освіти 2 курсу групи В ОПП Сестринська справа.
Цікаво і змістовно проведено показове заняття викладачем анестезіології та реаніматології Кліщ Н. Г. для здобувачів освіти ОПП «Лікувальна справа» ІV курсу групи А на тему: «Серцево-легенева реанімація».
Ця тема є надзвичайно актуальною на даний час. В умовах військових дій фельдшеру необхідно вміти надавати невідкладну допомогу для мирного населення так і на полі бою. Серцево-легенева реанімація має надзвичайно велике значення, оскільки впродовж кількох хвилин вирішується, чи повернеться людина до життя!
Здобувачі освіти 4 курсу ОПП Сестринська справа групи «В» Бориславського фахового медичного коледжу під керівництвом викладачки анатомії та фізіології людини - Круц С.П. відвідали Музей хвороб людини , який разом з кафедрою патологічної анатомії Львівського національного медичного університету. ім. Д. Галицького до тепер служить науці та навчає нові покоління лікарів.
У музейній кімнаті - безліч експонатів. Уся зала розділена шафами і стендами, де речі розставлені відповідно до анатомічних систем організму. Найбільше емоцій викликав стелаж з патологіями розвитку новонароджених. .
В рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку на розширеному засіданні гуртка «Основи медсестринства» (керівник гуртка М.З.Романська) відбулося обговорення за круглим столом важливих питань щодо ситуації з онкологічними захворюваннями, їх профілактикою, раннім виявленням та лікуванням.
Рак - це не вирок. Це хвороба, з якою можна і необхідно боротись, яку можна і необхідно перемагати!
Бажаємо Вам бути здоровими!
29.01.24р. Викладач Основ медсестринства Романська М.З. цікаво і змістовно провела показове практичне заняття " Нетримання сечі. Катетеризація сечового міхура" із здобувачами освіти 2 курсу групи А ОПП Сестринська справа.
Виховна година для здобувачів освіти І курсу спеціальності Медсестринство ОПП Лікувальна справа, групи А на тему: "Вплив на здоров'я підлітка паління тютюну та електронних сигарет". Керівник Сосновська Г.Л.
Курцями не народжуються. Ними стають люди, яких вчасно не застерегли, не зупинили.
Відбулося засідання хірургічного гуртка на надзвичайно важливу тему "Критичні кровотечі." (Зав. практикою Бойко Н. Б, керівник гуртка Сенько О.В). На засіданні було відпрацьовано практичні навички зупинки критичної кровотечі. Критична кровотеча — це кровотеча високої інтенсивності, яка найчастіше трапляється при пораненні кінцівок або шиї. Критичні кровотечі загрожують стрімкою втратою великої кількості крові і, як наслідок, смертю за 2-3 хвилини, тому першу допомогу потрібно надати негайно.
При кровотечі оцініть стан потерпілого за алгоритмом САВС (С — критична кровотеча (Critical bleeding); А — прохідність дихальних шляхів (Airway); В — дихання (Breathing); С — кровообіг, пульс (Circulation). Оцініть місце розташування поранення та наявність кровотечі.Накладіть джгут на поранену кінцівку якомога вище місця поранення.
У Міністерстві охорони здоров'я розвіяли міфи стосовно накладання джгута та зупинки кровотечі.
Міф: накладений постраждалому джгут (або турнікет) треба послаблювати.
Факт: ніколи не послаблюйте джгут (турнікет). Це небезпечно не лише для здоров’я, але й для життя. Послаблення джгута може призвести до відновлення критичної кровотечі, а для людини, яка знаходиться у стані шоку, втрата навіть незначної кількості крові може бути небезпечною.
Після накладення джгут (турнікет) може безпечно тиснути кінцівку до двох годин. Відносно безпечно – від 2 до 6 годин.
Міф: не можна накладати джгут (турнікет) на гомілку або передпліччя.
У МОЗ зауважили, що раніше вважалося, що анатомічна будова гомілки та передпліччя (судина проходить між кістками) не дозволить зупинити кровотечу шляхом накладення джгута.
Факт: кровотеча під час накладання джгута (турнікета) зупиняється внаслідок стискання м’язів, а не через притискання судини до кістки.
Пам’ятайте про правильне накладення джгута – на 3-4 поперечних пальці вище місця рани (крім ділянок суглобів). Міф: накладати джгути (турнікети) небезпечно й шкідливо (нібито може виникнути гангрена та ін.)
Факт: джгут (турнікет) завжди можна буде зняти/замінити на інший метод контролю кровотечі, однак не завжди можна встигнути його накласти, бо може бути надто пізно. Накладений на кінцівку джгут (турнікет) дійсно зупиняє кровопостачання кінцівки, і якщо джгут буде накладений занадто довго, то це може призвести до втрати кінцівки.
У МОЗ закликають пам'ятати, що ця маніпуляція рятує життя і необхідна у разі масивної кровотечі. Якщо вчасно цього не зробити, людина може померти протягом 2-3 хвилин. Після накладення джгута (турнікета) постраждалого якнайшвидше повинен оглянути медик.
Міф: у разі венозної кровотечі джгут (турнікет) накладається нижче місця рани, а за артеріальної – вище місця рани.
Факт: критична кровотеча не диференціюється на артеріальну і венозну, а джгут (турнікет) завжди накладається вище місця рани.
Пишаємося нашими студентами! Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації проводив конкурс на здобуття обласної премії імені В'ячеслава Чорновола серед студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини.
Лауреатами премії імені В. Чорновола стали студенти нашого коледжу:
- Шманьків Олеся - здобувач освіти ІІІ курсу ОПП Сестринська справа (в галузі хімія)
- Блауцяк Вікторія - здобувач освіти ІІІ курсу ОПП Лікувальна справа (в галузі фізика і астрономія). .
4 грудня 2023 року серед здобувачів освіти другого курсу спеціальності 223 Медсестринство в рамках «Тижня правових знань» відбувся молодіжний диспут з громадсько-правового виховання під керівництвом викладача основ правознавства Володимира Мацька. Головною тезою диспуту були «Бачення молоддю майбутнього України». Обговорювались питання:
- Перспективи фахової передвищої та вищої освіти і студентського життя у воєнний та повоєнний час.
- Трудові правовідносини та перспективи працевлаштування у воєнний та повоєнний час.
- Сучасні виклики та майбутнє медицини.
- Волонтерський рух та молодіжний парламентаризм.
Цікаво і змістовно проведено показове заняття з хірургії на тему «Догляд за хворими з хірургічними захворюваннями і ушкодженнями органів черевної порожнини» викладачем Гук Г.Ю. для здобувачів освіти IV курсу групи Б ОПП Сестринська справа.
1 грудня-Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Здобувачі освіти групи ІІІ В ОПП «Сестринська справа» спільно з керівником Кліщ Н. Г. провели виховну годину на тему: «СНІД: подумай про майбутнє», метою якої було нагадати здобувачам освіти про шляхи зараження ВІЛ/СНІД та профілактику захворювання.
«Памʼятайте! Твоє життя залежить від твоїх обдуманих дій!»
Голод...Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. В останню суботу листопада український народ у смутку і скорботі схиляє голови , вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв. До 90-ї річниці пам'яті жертв Голодомору керівник групи 1курсу групи "В" ОПП " Сестринська справа" Віра Мандзяк провела виховний захід "Бо там, де-пам'ять ,не мовчать....",метою якого було ознайомити здобувачів освіти з трагічною сторінкою минулого нашого народу,навчити вихованців з повагою ставитись до історії своєї держави. Здобувачі освіти розповіли притчу про хліб, обговорили закон "Про 5 колосків" ,ціною якого було людське життя, зачитали свідчення очевидців трагічних подій, зробили колективну аплікацію квітки "Країна незабудок", яка нагадує всім українцям,що ми не маємо права забути про цю трагічну подію в житті українців.
15.11.2023 року в групі «Б» другого курсу освітньо-професійної програми Сестринська справа викладачем основ правознавства та медичного права Володимиром Мацьком на високому методичному рівні було проведено показове теоретичне заняття з використанням мультимедійної техніки «Основи екологічної безпеки. Екоцид в Україні». Поряд з питаннями екологічної безпеки людини в населених пунктах, природно-заповідних фондів України, раціонального використання земельного, водного, лісового фонду, акцентувалась увага на екологічних наслідках військової агресії російської федерації проти України, радіаційної безпеки, відповідальності за екологічні злочини в Україні.
Викладач мікробіології КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" цікаво і змістовно провела показове практичне заняття "Мікробіологічна діагностика повітряно-краплинних бактеріальних інфекцій" із здобувачами освіти ІІ курсу групи Б, ОПП Сестринська справа.
Здобувачі освіти групи ІІІ Б освітньо - професійної програми «Сестринська справа» спільно з керівником Блонар М.В. провели історичну годину на тему: «ЗУНР – етап українського державотворення”
1 листопада 1918 у Львові розпочалося повстання, метою якого було встановлення української влади на західноукраїнських землях, що увійшло в історію під назвою “Листопадового чину”. Внаслідок чого було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку.
У День української писемності та мови викладачі, працівники та здобувачі освіти коледжу традиційно долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.
26.10 соціальний педагог коледжу Іваніщак І. І провела бесіду на тему: «Стрес, формування стресостійкості» для здобувачів освіти I А освітньо - професійної програми «Сестринська справа». До бесіди долучилась керівник групи - Валага О.В.
Цікаво і змістовно було проведено показове заняття викладачем фізвиховання Грицько Л.Ю. з розділу Легка атлетика на спортивному майданчику міського парку культури з групою А, lll курсу ОПП Сестринська справа.
Екскурсія викладачів коледжу, керівників груп та здобувачів освіти першого курсу до церкви св.Анни у Бориславі. Розповідь доктора богослов'я о. Романа Василіва та доктора богослов'я о. Павла Василіва про формування духовного світу людини,чудодійне оздоровлення біля мощей святих, які розміщені у нашому храмі. Молимось за наших воїнів, за Перемогу у війні. Біля чудотворного образу Матері Божої просимо захисту та опіки у час важких випробувань для всіх нас і України.
Змістовно і цікаво проведено науково-практичну конференцію приурочену до Всесвітнього дня психічного здоровʼя на тему: «Що таке ментальне здоровʼя? Навіщо воно нам і як за нього дбати». Здоров'я населення залежить від рівня благополуччя всього суспільства і від його уваги до цих проблем. Бережіть психічне здоров`я! Адже це запорука щасливого життя і довголіття!
05.10.2024року у групі 2 В ОПП "Сестринська справа" Блауцяк Вікторія, студентка III курсу Бориславського фахового коледжу, разом з викладачами Присташ А.І. та Блауцяк Т.І., провела білінгвістичну презентацію свого наукового дослідження "Утворення надмасивних чорних дір у Всесвіті".
18 травня проведено виховну годину для здобувачів освіти ІІ курсу Освітньо-професійної програми Лікувальна справа групи А на тему "Тютюнопаління як соціальна та медична проблема".Керівник групи Яремчук Л.Й.
Колектив викладачів, працівників та здобувачів освіти КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" спільно з ГО «Дорога Життя» знову відправили допомогу бійцям у зону бойових дій.
Слава Україні! Героям Слава!
28 вересня 2023 року здобувачі освіти перших курсів ОПП Лікувальна справа група Б та Акушерська справа (керівники Баб’як В.М. та Блауцяк Т.І.) прийняли участь у інформаційній зустрічі «Промоція здоров’я до Всесвітнього дня серця». Під час якої здобувачам освіти виміряли артеріальний тиск та сатурацію. Додатково було отримано інформацію про здорове харчування та здоровий спосіб життя. Отримані знання, здобувачі застосували на практичному занятті, де і закріпили свої навички.
Пізнавально і цікаво розпочався навчальний рік для здобувачів освіти 1курсу групи Б ОПП "Сестринська справа" Керівник групи Романська М.З. провела виховну годину : "Славні сторінки історії БФМК". Студенти побували в музеї історії коледжу та народного побуту, де провідний бібліотекар Рижова Ч.Й. ознайомила із заснуванням навчального закладу.
"Запалимо свічу пам'яті... ". Здобувачі освіти коледжу групи ІІ А с/с спільно з керівником Мацько В. М. відвідали Алею слави та віддали шану загиблим героям.
Бориславський фаховий медичний коледж гостинно відчиняє свої двері перед випускниками шкіл, які вирішили здобути кваліфікацію медичної сестри, фельдшера, акушерки. Вітаємо здобувачів освіти, педагогічний колектив навчального закладу з Днем знань !!! Бажаємо всім впевненості у завтрашньому дні, сил і терпіння, успіхів і злагоди у 2023-2024 н.р. Кожен з нас своєю працею, навчанням, волонтерством, допомогою фронту наближаємо Перемогу над ворогом!!! Слава Україні!!! Героям Слава !!!
,,Стежками героїв повісті І. Франка ,,Захар Беркут ".
31.05.2023 здобувачі освіти групи І А освітньо-професійної програми Лікувальна справа разом з керівником групи Пурій Н. А. побували на екскурсії у мальовничому карпатському селі Тухля, де пригадали історичні події, які описані в творі І.Франка ,,Захар Беркут". Відвідали Курган ,,Могила Святослава", відомий як місце поховання великого князя Святослава. Здійснили оглядовий підйом на г. Великий Верх, де змогли помилуватися гірськими краєвидами нашої мальовничої країни.
Спільними зусиллями йдемо до перемоги. Наразі, Збройні Сили потребують підтримки кожного українця. Колектив викладачів, працівників та здобувачів освіти Бориславського фахового знову спільно з ГО Дорога Життя передали допомогу бійцям. Колективу коледжу було вручено Подяку від ГО Християнська дорога життя " за активну співпрацю.
18 травня заступник директора з навчальної роботи Бориславського фахового медичного коледжу Соловей О.Я. у складі української делегації взяла участь у зустрічі з ректором Жешувського університету доктором філософії професором Сильвестром Чопеком та проректором доктором філософії професором Ельжбетою Рокош. Під час заходу було обговорено ряд важливих питань щодо подальшої співпраці.
18 травня проведено виховну годину для здобувачів освіти ІІ курсу Освітньо-професійної програми Лікувальна справа групи А на тему "Тютюнопаління як соціальна та медична проблема".Керівник групи Яремчук Л.Й.
З Днем Вишиванки! Ми вільні, сильні та незламні. Тільки такий народ достойний носити вишиванки.
17.05.2023р. було проведено виховну годину для здобувачів освіти ОПП Сестринська справа групи ІІІ В на тему "Всесвітній день гігієни рук". Керівник групи Круц С.П.
12 травня 2023 р проведена виховна година присвячена Дню матері для здобувачів освіти коледжу ІІ курсу, групи Б освітньо- професійної програми Лікувальна справа на тему "Ми любимо своїх матусь". Керівник групи Щепаняк Р.Я.
Напередодні Дня Медичної Сестри, свята всіх медичних сестер, людей, які незамінні в нашій медичній системі, які є надією і підтримкою для пацієнтів, було проведено науково-теоретичну конференцію «Сучасні виклики до медичної системи НСЗУ».
У стінах спортивної зали коледжу відбувся благодійний концерт Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України "Верховина" присвячений Дню медичної сестри та Дню матері. Під час концерту проводився благодійний збір коштів на потреби ЗСУ.
10.05.2023 р. відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Смуток та адміністратор ЄДЕБО Уляна Кордиш КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" взяли участь у загальноміському профорієнтаційному заході "Твій вибір". Світлана Смуток ознайомила усіх присутніх з історією коледжу, умовами навчання та дозвілля здобувачів освіти, а також умовами вступу.
Вивчаючи мистецтво рідного краю, 3 травня 2023 року здобувачі освіти Бориславського фахового медичного коледжу освітньо-професійної програми Сестринська справа груп І Ас/с та І Б с/с разом з викладачем Пасек І.Я., відвідали одну з пам'яток архітектури місцевого значення - храм св. Анни. Отець Павло Василів розповів про історію будівництва церкви, познайомив з архітектурою та мощами християнських святих. Наприкінці всі разом помолились за наших воїнів та швидку перемогу.
27 квітня 2023 року фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та дирекцією фахового медичного коледжу проведено нараду, технічне навчання з працівниками коледжу з питань дотримання законодавства про охорону праці та законодавства України про оплату праці.
Виховна година для здобувачів освіти ІV курсу, групи А освітньо-професійної програми "Лікувальна справа " на тему :
" Медики - ангели охоронці для ЗСУ". Керівник групи Сосновська Г. Л.
Дякуємо Вам, Ангели в білих халатах, за вашу працю, за відвагу, за врятовані життя.
Засідання членів студентського анатомічного гуртка (група ІІ - В с/с та ІІ Б с/с). Розгляд питання: «Відмінності будови серця свині та людини. Перша пересадка серця від свині людині"(Керівник гуртка Круц С.П.).
26 квітня 1986 року в Україні сталась техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена тепловим вибухом і руйнуванням 4 енергоблоку Чорнобильської АЕС. Наслідки цієї катастрофи виявились жахливими і для України, і для світу. В цей час, в період повномасштабної військової агресії росії в Україні, війська країни агресора, спричинили екологічну небезпеку на територіях Чорнобильської та Запорізької АЕС. Питання використання "мирного атому" людством та запобігання таких екологічних катастроф у майбутньому обговорювалось на виховному заході "Позитивні та негативні аспекти використання мирного атому" здобувачами освіти 1 Б л/с та керівником групи Грицько Л. , яка відбулась в коледжі 25 квітня 2023р.
Практичне заняття з медсестринства в хірургії на базі відділення хірургічних патологій КНП "Центральна міська лікарня м. Борислав" проведено викладачем Сенько О.В. для здобувачів освіти ІV курсу ОПП Сестринська справа групи В. Відпрацювання четвертого етапу сестринського процесу, виконання лікарських призначень за згодою пацієнта.
Ось вже вдруге КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж" через ГО "Дорога життя" відправили допомогу бійцям у зону бойових дій.
До збору активно долучився колектив викладачів, працівників та здобувачів освіти коледжу, а також мешканців гуртожитку з числа ВПО.
Разом з допомогою, захисникам було надіслано підписаний прапор України.
Чекаємо усіх з Перемогою!
Слава Україні! Героям Слава! .
23.03.2023 була проведена виховна година для здобувачів освіти ІV курсу освітньо-професійної програми Сестринська справа групи Б на тему: "Всесвітній день боротьби з туберкульозом". Керівник групи Романська М. З.
Засідання членів студентського анатомічного гуртка (група ІІ - В с/с та ІІ Б с/с). Розгляд питання: «Відмінності будови серця свині та людини. Перша пересадка серця від свині людині"(Керівник гуртка Круц С.П.).
Викладачем педіатрії Соловей О. Я. на належному методичному і професійному рівнях проведено показове теоретичне заняття "Бронхіальна астма. Пневмонії. Сучасні аспекти лікування" для здобувачів освіти 3 курсу групи А освітньо-професійної програми "Лікувальна справа".
Практичне показове заняття на тему "Нормативно-директивні документи в медичних відділеннях. Відділення, що відносяться до підвищеної небезпеки". провела викладач охорони праці та охорони праці в галузі Жебрякова В.М. для здобувачів освіти освітньо-професійної програми "Сестринська справа".
Сила народу в єдності, згуртованості, відданості своїй Батьківщині. Колектив викладачів, працівників та здобувачів освіти Бориславського фахового медичного коледжу спільно з 6 Державною пожежно-рятувальною частиною м. Борислав долучились до збору волонтерської допомоги на потреби ЗСУ. Слава Україні! Героям слава!.
Цікаво і змістовно проведено показове заняття з фармакології та медичної рецептури викладачем Валагою О. В. на тему:"Анальгетики та аналептики." для здобувачів освіти ІІ курсу освітньо-професійної програми "Лікувальна справа".
Змістовно і цікаво проведено показове теоретичне заняття на тему"Глаукома" викладачем офтальмології Корконішко О. М. для здобувачів освіти ІV курсу ОПП "Лікувальна справа".
"Борітеся - поборете! (Т. Г. Шевченко)"
9 березня 2023 року здобувачі освіти групи ІІІ Б ОПП "Сестринська справа" та керівник групи Шуфлат Л.Я. вшанували пам'ять великого Кобзаря, читаючи поезію, яка актуальна сьогодні, в часи кривавої війни в Україні. .
Показове теоретичне заняття на тему "Пневмонії. Сучасна класифікація." провела викладач медсестринства у внутрішній медицині Дукас О. В. для здобувачів освіти ІІІ курсу ОПП "Сестринська справа".
На належному професійному і методичному рівнях викладачем Крайлюк Л. М. проведено показове заняття з освітнього компонента невідкладні стани в педіатрії для здобувачів освіти ІV курсу групи А ОПП "Лікувальна справа" на тему "Серцево-легенева реанімація у дітей".
На належному науковому і методичному рівні викладачем Ткач Н. С. проведено показове заняття з медсестринства в педіатрії "Паротитна інфекція" для здобувачів освіти IV курсу ОПП "Сестринська справа.
Змістовно і цікаво проведено показове заняття з фізичної культури на тему «Техніка виконання акробатичних вправ» викладачем Яцків Л.А. для здобувачів освіти першого курсу ОПП "Сестринська справа".
З глибоким сумом повідомляємо, що 6.03.2023 року на 68-му році життя передчасно відійшов у вічність керівник фізвиховання коледжу Якуц Микола Іванович. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким.
02 березня 2023 року керівником групи І А освітньо-професійної програми "Сестринська справа" Мацьком В. М. була проведена виховна година на тему "Видатні жінки України від сивої давнини і до сьогодення".
Викладачем неврології та психіатрії з наркологією Сухромендою А.В. 28 лютого 2023 р. на належному методичному і професійному рівнях проведено показове теоретичне заняття "Олігофренія" для здобувачів освіти 3 курсу групи А освітньо-професійної програми "Лікувальна справа".
Виховний захід в 2 Б с/с проведений керівником групи Блонар М.В. до дня пам’яті героїв Небесної Сотні. 20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави. 9 років тому під час Революції гідності в центрі Києва відбулися масові розстріли протестувальників. Своїм свідомим вибором, громадянською позицією та конкретними діями Герої Небесної Сотні засвідчили: український народ лише тоді може сподіватися на гідне життя, коли в переломні моменти історії його кращі сини спроможні виявляти козацький дух дідів-прадідів, у помислах та вчинках сягати духовних і національних вершин свого буття.
Викладачем внутрішньої медицини Пурій Н. А. 20 лютого 2023 р. на належному методичному і професійному рівнях проведено показове теоретичне заняття " Вади серця. Поняття про стеноз та недостатність, компенсацію та декомпенсацію" для здобувачів освіти 3 курсу групи Б освітньо - професійної програми "Сестринська справа".
Викладачем Меркушиною М.З. 20 лютого 2023 року цікаво і змістовно проведено показове заняття з анатомії на тему «Сечо-видільна система» для здобувачів освіти ІІ курсу групи «А» освітньо-професійної програми «Лікувальна справа».
16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу. Студенти І І курсу груп А, Б, В освітньо-професійної програми «Сестринська справа» разом з керівниками Блонар М.В., Кліщ Н. Г., Герман М.К. організували акцію «Стрічка єднання». Було зібрано викладачами та студентами суму у розмірі 5522 грн. для потреб наших ЗСУ.
01.02.23 соціальний педагог коледжу Іваніщак І.І. провела тренінг з елементами арт-терапії на тему: «Віддалені наслідки війни. Методи подолання стресу» для студентів II В освітньо-професійної програми «Сестринська справа». До заняття долучилась куратор групи-Кліщ Н.Г.
Виховна година на тему: «Бій за майбутнє», до Дня пам'яті Героїв Крут–2023, проведена викладачем історії Блонар М.В. в 2-Б с/с.
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ. У той час в Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року його підписали. Цей документ визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність. Міжнародне визнання української незалежності – це те, чим завдячуємо героям Крут. Проголошення 22 січня 1918 року незалежності Української Народної Республіки й перше у ХХ столітті її офіційне визнання утвердило на політичній карті світу нашу державу. Хоч вона проіснувала три роки, але був час безперервної боротьби за її збереження. І тоді – понад 100 років тому, й тепер – ворог той самий. Нинішні захисники України завершують справу крутянців.
Бій під Крутами – бій за майбутнє України. В першій у XX столітті війні з російським агресором – радянською Росією – перемогла Українська Народна Республіка.
У Крутах вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір – виступили проти російської військової агресії, стали на захист України. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священників; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього чину.
Крути – символ боротьби за незалежність України у ХХ і ХХІ століттях. Сьогодні на захист України стали тисячі українців, які ще вчора були мирними людьми: вчителі, студенти, менеджери, бізнесмени, історики, співаки. Щира вдячність усім, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі.
Попри те, що за 100 років не змінився ні ворог, ні його методи війни, ми маємо реальний шанс завершити цю боротьбу. Бо наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного демократичного розвитку власної держави. Й готове цей вибір захищати, кожен на своєму фронті – воєнному, волонтерському, історичному.
9 січня 2023р. в актовій залі коледжу відбулась конференція «Жіноче здоров'я» за результатами проходження переддипломної практики здобувачами освіти третього курсу ОПП «Акушерська справа». На конференцію було запрошено здобувачів освіти молодших курсів з метою ознайомлення з майбутньою професією через звіт студентів, які вже закріпили на практиці набуті теоретичні знання в коледжі. Відкриття конференції відбулося, як завжди традиційно, під керівництвом завідуючої практики Бойко Н.Б., яка наголосила на важливості набуття практичних навичок саме при проходженні переддипломної практики студентами останнього курсу навчання. Сучасне життя ставить перед випускниками медичного коледжу вимогу: «Не лише знай, але і вмій». Не дарма, мабуть, кажуть, що теорія має пройти іспит практикою. Завідувач практики у доповіді зробила детальний аналіз якості проходження практики. Здобувачі освіти випускної групи ознайомили здобувачів освіти молодших курсів з особливостями роботи КНП «ЦМЛ м.Борислава» та КНП «Дрогобицька МЛ №1» ДМР. Доповідачі виразили своє загальне враження від практики, поділилися враженнями щодо свого перебування у різних відділеннях лікарні. Цікаво і змістовно було продемонстровано відпрацювання практичних навичок у діагностиці, лікуванні, профілактиці гінекологічних захворювань, а також присутності під час пологів, не тільки у виступах, але й у відеопрезентаціях. Як індивідуальне завдання здобувачі освіти представили фотозвіт. Аналіз оформлення звітної документації зробили методичні керівники. За підсумками конференції були розроблені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації проведення переддипломної практики.
Викладачем внутрішньої медицини Сосновською Г.Л. на високому методичному і професійному рівнях проведено показове практичне заняття " Цукровий діабет. Особливості інсулінотерапії." Для здобувачів освіти ІV курсу, групи А освітньо-професійної програми "Лікувальна справа ".
Викладачем внутрішньої медицини Присташ О. І. на високому методичному і професійному рівнях проведено показове теоретичне заняття " Медсестринський процес при анеміях для здобувачів освіти ІV курсу групи Б освітньо-професійної програми" Сестринська справа ".
Щорічно в четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Студенти нашого коледжу, груп 2 А, Б, В с/с, під керівництвом викладача історії Блонар М.В. та керівників груп Герман М.К., Кліщ Н.Г. долучились до вшанування 90-тих роковин пам'яті жертв Голодомору. Закликаємо приєднатися до акції "Запали свічку". Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
На базі Бориславського фахового медичного коледжу військовими спеціалістами та викладачем "Захисту України" проведено практичні заняття для здобувачів освіти І курсів по темах "Призначення, будова ТТХ-АК -74. Послідовність неповного розбирання та складання автомата " та "Домедична допомога в умовах бойових дій та надзвичайних ситуацій (тактична медицина)".
Цікава та пізнавальна екскурсія здобувачів освіти коледжу групи 1Б л/с разом з керівником Грицько Л. у історико-краєзнавчий музей міста Борислава.
16 листопада 2022 року здобувачі освіти коледжу групи 1А л/с разом з керівником Анісковою Т. відвідали Історико-краєзнавчий музей міста Борислава.
Показове теоретичне заняття з хімії на тему "Багатоатомні спирти" для студентів групи І А с/с провела викладач Мандзяк В.В.
Проведено виховну годину для здобувачів освіти коледжу групи 1 АК "Що таке толерантність?", керівник групи Чапля С. Д.
Відкрите заняття з дисципліни "Патоморфологія та патофізіологія" на тему: "Пухлини, ознаки, види пухлин" провела викладач Кондратюк Н. Д.
Відкрите заняття секції з настільного тенісу на тему "Подачі" провів викладач коледжу Якуц Б. М.
Мова була і є найважливішим символом нашої боротьби за свободу. Розповсюджуючи та вшановуючи рідну мову, ми відстоюємо інтереси власної держави. Студенти коледжу підготували флешмоб до Дня української писемності та мови.
Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності. Студенти і викладачі Бориславського фахового медичного коледжу долучилися до цієї акції.
Виховний захід "Ти наше диво калинове, кохана українська мово!" зі студентами першого курсу Бориславського фахового медичного коледжу.
Відкрите заняття з української літератури на тему: «Іван Франко-видатний письменник, учений , громадський діяч». Провела викладач української мови та літератури К.В. Когут
3 листопада 2022 року здобувачі освіти першого курсу групи «А» освітньо-професійної програми Сестринська справа Бориславського фахового медичного коледжу відвідали Історико-краєзнавчий музей міста Борислава. Вони багато дізнались про історію міста від давнини до сучасних визвольних часів, побут мешканців Борислава в часи початку масового видобутку нафти, про флору і фауну Карпат. З захопленням слухали вони про визначних героїв міста Стефана Коваліва, Ірину Сеник, а також про сучасних героїв Борислава, які віддали своє життя за незалежність країни.
Багато чого вони довідались і для освоєння своєї професії: лікувальні властивості озокериту, цілющі рослин рідного краю, а також значення винаходу Йогана Зега гасової лампи для тогочасної медицини.
На завершення здобувачі освіти відвідали виставку живопису Ірини Гресик, експозиція якої відбувалась в залі музею. Ще дуже багато цікавого група дізналась та побачила, про що детально і не описати: історичні фотографії Борислава, картини сучасних митців міста, історія Борислава в часи війни та окупації 1939 року…
Всім рекомендуємо відвідати музей нашого міста.
Проведення відкритого нетрадиційного заняття з всесвітньої історії у формі рольової гри на тему: «Суд над Сталіним», викладача історії Блонар М.В. у 1 А с/с (03. 11. 22р.)
2.11.22 соціальний педагог коледжу Іваніщак І.І провела просвітницько-профілактичне заняття «Перша психологічна допомога» для студентів II Б освітньо-професійної програми «Сестринська справа»
27 жовтня 2022 року в коледжі відбулась студентська науково-практична конференція на тему: «При надії в пандемії та в час війни» організована викладачем акушерства і гінекології Олесею Михайлишин. Її значення важко недооцінити, адже сьогодення ставить перед українською молоддю нові виклики до яких майбутнім медичним працівникам необхідно бути у всеозброєнні.
На конференції розглядались питання:
1. Планування вагітності (преконцепційна підготовка). Викладач акушерства і гінекології Олеся Михайлишин.
2. Вакцинація і вагітність. Здобувач освіти гр. 3 Ак Діана Вінсковська.
3. Ускладнення у вагітних жінок, які перенесли COVID – 19. Здобувач освіти гр. 3 Ак Іванна Поточняк.
4. Сексуальне насильство під час війни. Викладач акушерства і гінекології О. Михайлишин.
5. Психологічна підтримка жінок після сексуального насильства. Здобувач освіти гр. 2 Ак Вікторія Закутня.
6. Злочини проти миру та людяності. Викладач основ правознавства Володимир Мацько.
На завершення конференції було подано відеозвернення глави УГКЦ Святослава Шевчука про святість людського життя та інституту сім'ї, трагедії українських сімей, викликаних війною, злочини окупантів, направлені на інтимне життя людини.
Екскурсія в історико-культурний заповідник «Тустань» с. Урич ІІ а л/с, ІІ бл/с, ІІІ а/сс, керівники груп Яремчук Л.Й.,Щепаняк Р.Я.,Пахалок Л.Г.
Виховна година на тему "Поведінка при вибухах. Дії студента при знаходженні вибухонебезпечних предметів, при хімічній та ядерній загрозі." у групі 1 Б л/с керівник групи Грицько Л.Ю.
Студенти 1 Б с/с вивчають історію міста нафтовиків. Екскурсію по Бориславу з відвідуванням музею нафтової і газової промисловості України, аптеки-музею Йогана Зега проводить керівник групи Меркушина М.З. 5.10.2022 р.
12.09.2022 р. Виховна година у групі 1 А с/с під керівництвом Мацько В.М. «Біля ікони новомучеників», серед яких єпископи, священники, миряни мають однакову славу у Христі. Бетифіковані 27червня 2001 р. у м. Львові під святої Літургії у візантійському обряді за участю Івана Павла ІІ 28 Слуг Божих УГКЦ, мучеників за Віру зараховано до лику Блаженних. Студенти групи розповідають про їх життя і мученицьку смерть.
Розпочинаємо 2022-2023 н.р. з молитви за Перемогу у війні, за щасливий навчальний рік під мирним небом України, екскурсією студентів коледжу і викладачів до храму Св. Анни у Бориславі. Декан Борислава, доктор богослов’я о. Роман Василів розповідає про духовне і фізичне оздоровлення людей біля молей святих, що знаходяться в нашому храмі. На світлинах: о.Роман Василів, заступник директора з виховної роботи Г.Шидловська, студенти і керівники груп: 1 А с/с Мацко В.М., 1 Б с/с Меркушина М.З., 1 А л/с Аніскова Т.М., ІІ В с/с Кліщ Н.Г., ІІ А л/с Яремчук Л.Й.
Виховна година на тему: « Російсько - українська війна 2014-2022 рр.» 2 Бс/с (Блонар М.В.)
7 вересня 2022 р. студенти І А л/с Бориславського фахового медичного коледжу відвідали аптеку-музей Й.Зега. Дякуємо організаторам за насичену, дуже пізнавальну, і цікаву екскурсію. Аптека-музей Йогана Зега КЗ ЛОР "Бориславський фаховий медичний коледж".
Виховна година на тему: «Моя Україна - єдина та вільна» у групах ІІ а с/с (Герман М.К.), ІІ б с/с( Блонар М.В.), ІІ в с/с( Кліщ Н.Г.), ІІІ в с/с ( Круц С.П ).
1 вересня 2022 р. в коледжі проведено урок зі студентами І курсу « Ми Українці: честь і слава незламним.» Виховуємо почуття гордості і приналежності до українського народу, який героїчно боронить власну державу, відновлює територіальну цілісність України. Викладачі, керівники груп, студенти коледжу вшанували світлу пам’ять загиблих героїв. Виховуємо повагу до Збройних Сил України, висловлюємо співчуття до людей, скалічених війною, загиблих Героїв України. На фото студенти груп 1 А с/с (керівник групи Мацько В.М.), 1 Б с/с (керівник групи Меркушина М.З.) 1 А л/с ( керівник групи Аніскова Т.М.)
Щорічно у третю неділю червня всі українські медики відзначають професійне свято – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари, – всі, хто стоїть на сторожі людського здоров’я. 17.06.2022. було проведено виховну година на тему "День медичного працівника " у групі III А л/с, керівник Сосновська Г. Л.
Виховна година на тему «Татуювання. Краса чи шкода для здоров'я?» у групі III А л/с, керівник Сосновська Г.Л.
Щиро вітаємо усіх з Днем вишиванки!
У третій четвер останнього місяця весни, що цього року припав на 19 травня, уже в 16-те відзначається Всесвітній день вишиванки. Вишиванка — генетичний код українців. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка — духовна броня українців. Захистимо своє! — саме такими є офіційні гасла свята цього року. Миру нам усім!
💙💛Слава Україні! Героям слава! 💙💛
Показове заняття викладача анатомії, фізіології, патоморфології та патофізіології Микитина Д.О. для студентів освітньо-професійної програми «Акушерська справа» на тему «Основні закономірності гемодинаміки. Показники гемодинаміки. Розлади периферійного кровообігу та мікроциркуляції».
Показове заняття викладача педіатрії Ніколаєвської Р.І. для студентів освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» ІІІ курсу групи Б на тему «Вигодовування грудної дитини. Природне, змішане та штучне вигодовування. Харчування дітей, старших однорічного віку».
22 лютого 2022р. група ІV А с/с під керівництвом Володимира Мацька провела загальноколеджний виховний захід “Йосип Сліпий - голова Української підпільної церкви», в якому відображено як життєвий шлях митрополита, так і його погляди на Українську греко-католицьку церкву, священників, вірян. Близьким для серця здобувачів освіти були слова, що українцеві требу бути як освіченою так і духовною людиною. Запрошена на захід викладач історії Блонар Марія, цитатами з публікацій митрополита, розкрила його пророче бачення долі українського народу, так актуальне в сьогоденні. На завершення всі дивилися документальний фільм «Блаженніший» режисера Олени Мошинської.

Бринить –співає наша мова, чарує, тішить і п’янить.

Олександр Олесь
21 лютого 2022 р. студенти Бориславського фахового медичного коледжу разом з викладачами української мови та літератури організували флешмоб з нагоди Міжнародного дня рідної мови, а також Міжнародного дня материнської мови. Студенти читали поезії про рідну мову, слухали і співали пісні про нашу солов’їну мову, організували тематичну виставку малюнків.
Указ Президента України від 14.02.2022 р. № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідаціії українського суспільства» 16.02.2022 року в Україні встановлено День Єднання української нації.
В Бориславському фаховому медичному коледжі проведено виховні заходи: піднято Державний прапор України на споруді коледжу, виконано Державний Гімн України, організовано виховний захід про об’єднання всіх українців у зв’язку з зовнішніми і внутрішніми викликами, які постали перед Україною через загрозу повномасштабної війни, зростанням інформаційного тиску на суспільну свідомість українців.
У патріотичному флеш-мобі беруть участь студенти першого курсу груп «Б» і «В» освітньо-професійної програми «Сестринська справа». Керівники груп Блонар М.В., Кліщ Н.Г.
14.02.2022 в коледжі відбулась науково-пошукова конференція «Збережи планету для майбутніх поколінь» за участю студентів першого курсу освітньо-професійної програми «Сестринська справа» та «Лікувальна справа».
Виховний захід організували керівники груп, викладачі дисципліни «Біологія і екологія» Романська Р.С., Аніскова Т.М., впроваджуючи у навчально-виховний процес екологічне виховання, пропагуючи здоровий спосіб життя вихованців.
Цікаві доповіді і повідомлення представили такі студенти:
І А с/с Сосновський Назар
І Б с/с : Спариняк Анастасія, Захарчин Тетяна, Курпель Іванна, Паленичак Ірина, Пащак Анастасія.
І Б л/с: Новак Каріна, Новак Христина, Дзядусь Денис, Дрія Марта.
Викладач Анатомії людини та фізіології Круц С.П. 18.01.2022 р. провела відкрите заняття з студентами 2–го курсу групи «В» освітньо-професійної програми «Сестринська справа» на тему: «Серце. Особливості зовнішньої будови. Кровопостачання серця. Вени серця. Проекція меж та клапанів серця на передню стінку грудної порожнини.»
Виховна година на тему «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ» ІІ А л/с, керівник Сухроменда А.В. 28.12.2021 р.
Показове заняття викладача БЖД Ковальчука Василя Івановича для студентів ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Сестринська справа» на тему «Природні загрози, характер їхніх проявів».
13.12.2021 року до Міжнародного дня ухвалення Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини 1948 році керівники груп Блауцяк Т. та Блонар М. провели білінгвістичну виховну годину «декларація прав людини» (The Declaration of human rights ) у групах ІІ Ак освітньо-професійної програми «Акушерська справа» та І В освітньо-професійної програми «Сестринська справа».
9 грудня 2021 року соціальний педагог коледжу Іваніщак І. І. для першокурсників групи 1Б с/с провела профілактичний захід "Я не твоя власність" з метою підтримки Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".
Показове заняття викладача загального догляду і медичної маніпуляційної техніки Шуфлат Лесі Ярославівни для студентів освітньо-професійної програми «Акушерська справа» на тему «Спостереження і догляд за пацієнтами із захворюваннями органів системи дихання».
14 вересня - День фармацевта. Студенти 2 курсу групи Б освітньо-професійної програми "Сестринська справа" з куратором Шуфлат Л.Я. та заступником директора з виховної роботи Шидловською Г.В. відвідали аптеку-музей Йогана Зега в м. Бориславі.В аптеці студентам розповіли про історію видобування нафти в Бориславі, про методики дистиляції та очищення нафти, які заклали фундамент світової нафтової промисловості, що переплітається з історією винайдення гасової лампи та відкриттям першої в м. Бориславі аптеки.Також студенти мали змогу доторкнутися до кулі Тесла та відчути себе помічником аптекаря при розпізнаванні давніх витяжок з рослин, які збереглися до наших днів..Чарівну атмосферу доповнили аромати стародавніх парфумів на основі білої нафти та вогники свічок з бориславського озокериту.
Студенти 1-2 курсів, які проживають в гуртожитку, не зраджують щорічній традиції : відвідати джерело Нафтусі та побувати біля першої будівлі медичної школи відкритої у 1946 році в мікрорайоні Тустановичі. Інструктор по спорту Якуц Б.М. та вихователь гуртожитку розповіли про цілющу воду Борислава - Нафтусю та про історію заснування медшколи. Будемо сподіватися, що попереду студентів чекають інші цікаві та пізнавальні події.
20.09.2021 р. в коледжі проводиться виховна година зі студентами першого курсу групи «В» освітньої програми «Сестринська справа», яку організувала керівник групи Кліщ Н.Г.Тема виховної бесіди «Чому я обрала професію медичної сестри?»
28.07.2021р. у м.Трускавець викладачі та здобувачі освіти Бориславського фахового медичного коледжу брали участь у зустрічі з представниками центру медицини "Медик" Підкарпатського воєводства (м.Жешув), де обговорювалися питання працевлаштування медиків
2.06.2021 року відбулося нагородження студентки Людмили Копельців за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей ". Студентка отримала приз та грамоту від Головного управління держпраці у Львській області. Пам'ятною подякою було відзначено Бориславський фаховий медичний коледж.
День Вишиванки у Бориславському фаховому медичному коледжі.
Українці святкують патріотичне і дуже красиве свято – День вишиванки. Щороку воно припадає на третій четвер травня. І в 2021-му це 20 травня.
Сорочку мати сину вишивала І душу,
й серце в вишивку вкладала.
Як пам’яті народної відлунки,
На полотні з’являлись візерунки,
Де кожен хрестик – то життєві миті…
Мережила по білому блакиттю,
Лягала ниточка до ниточки мрійливо –
Дитині б долю вишити щасливу,
Щоб оберегом стала для синочка
Руками неньки вишита сорочка.
Із Днем Вишиванки!
14.05.2021 року була проведена виховна година "Чому я обрав професію фельдшера?". Група 1А л/с, керівник Сухроменда А.В.
12.05.2021р. Виховна година:
“Сучасний фашизм та імперіалізм через призму ІІ Світової війни”. З доповідями виступили 
1. Формування концепції відповідальності за злочини проти миру та людства (доповідач Володимир Мацько).
2. Трагедія українського народу в роки ІІ Світової війни (доповідач Марія Блонар).
3. Жертви народів Радянської імперії в роки ІІ Світової війни на Східному фронті 1941-1945(доповідач Михайло Небелюк).
12.05.2021 р. була проведена виховна година на тему : «Міцна сім‘я-міцна держава». Група ІV А с/с, керівник Герман М.К.
26.04.2021. Студенти І-В с/с з керівником Круц С.П. і працівниками бібліотеки Ільків Л.П. і Рижовою Ч.Й. провели виховний захід до 35 річниці Чорнобильської трагедії на тему"Чорнобиль - скорбота пам'яті людської"
У Бориславському фаховому медичному коледжі до 150-річчя з Дня народження уславленої української поетеси Лесі Українки проводився конкурс стіннівок серед студентів першого курсу та створена поетична сторінка "Горить зоря її поезії над краєм".
25.02.21 року у читальній залі гуртожитку Бориславського фахового медичного коледжу було організовано просвітницько-профілактичний захід на тему: "Негативний вплив соціальних мереж. Небезпечні челенджі" для студентів I-II курсів. Провела соціальний педагог - Іваніщак І.І., до роботи долучилась вихователь коледжу - Баб'як В.М.
Виховна година « 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні». 22.02.2021 р. у групі ІІ Ак, керівником групи Чапля С.Д.
20.02.2021 рік. Виховний захід: «Майдан. Сім років по тому… Пам’ятаємо і не відступаємо!.». Студенти групи І Б с/с, керівник групи Шуфлат Л.Я. згадали всіх борців за нашу свободу. Об’єднюємось навколо спільних ідей, цінностей, ідеалів українців. Бережемо пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас Незалежнівсть!!!
Виховна година "14 лютого- день святого Валентина" група ІІ Б л/с, керівник Романська Р.С.
Жебрякова Віра Мирославівна, викладач охорони праці та охорони праці в галузі провела відкрите теоретичне заняття на тему: «Нещасні випадки на виробництві. Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та отруєнь. Шкідливі умови праці в медичних відділеннях».
29.01.2021 рік. Виховний захід у стінах навчального закладу, присвячений 103-й річниці героїзму українських юнаків у бою під Крутами. Під Крутами бій, під Крутами кров.. Про давню трагедію згадаю знов. Під Крутами розум і нації цвіт. А хто за цей злочин дасть нам отвіт?.... Вечір-реквієм проводить викладач Історії України Блонар М.В. зі студентами другого курсу медсестринського відділення.
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЩО БАЖАЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗНО.
14 грудня 2020 року проведено конференцію «За здоровий спосіб життя» керівник Романська Р.С., група ІІ Б л/с.
День Святого Миколая Чудотворця- один з найсвітліших і найрадісніших християнських свят. Цьогорічний карантин вніс певні корективи у святкування, проте студрада гуртожитку Бориславського фахового медичного коледжу не зрадила своїй щорічній традиції: привітати мешканців дитячого будинку "Оріана" смачними та корисними гостинцями. До цих привітань та дарунків долучилися керівники груп I Б с/с і II А л/с Шуфлат Л.Я. та Сосновська Г.Л.,зав.гуртожитку Макар Т.Я., соц.педагог Іваніщак І.І. та вихователь Баб'як В.М.
9.12.2020 керівником групи ІІ А л/с Сосновською Г. Л. було проведено виховну годину на тему "Волонтери - люди доброї волі"
Відкрите заняття на тему: "Типи ЛПЗ. Безпечне лікарняне середовище." Дата проведення 03.12. 2020 року, викладач Романська М.З., група 2 А с/с
Професійне виховання студентів коледжу. Керівник групи І Ак Блауцяк Т.І. проводить зі студентами групи виховний захід «З рук акушерки починається життя». 1.12.2020 р
Проблему насильства серед молоді висвітлюють студенти групи ІІ А с/с, керівник групи Валага О.В. Виховна година «Профілактика булінгу серед підлітків». 20.10.2020
1 грудня-Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В коледжі проводиться виховний захід «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» з участю студентів та керівника групи ІІ Б с/с Романської М.З.
В навчальному закладі приділяється увага профілактиці здорового способу життя. Проблеми впливу шкідливих звичок на здоров’я молодої людини, обговорювались на виховній годині «Алкоголіз серед молоді» у групі І А л/с, керівник Сухроменда А.В. 7.12.2020 р
12 жовтня 2020 року було проведено відкрите заняття (лекція) з медсестринства у внутрішній медицині для студентів 4А с/с на тему:"Медсестринський процес при ревматичній хворобі". Викладач Присташ О.І.
7.10.2020 р. викладач Сосновська Г.Л. з групою 3 Ак провела відкрите заняття на тему: «Дифузні захворювання сполучної тканини. Професійні хвороби».
Вручення подарунків учасникам розіграшу, проведеного за підтримки мецената Василя Масного. Переможцями стали студенти коледжу Близник Ангеліна та Горняк Михайло. Щасливчики отримали планшети, які допоможуть їм під час дистанційного навчання. Висловлюємо щиру подяку людям, які дбають про майбутнє покоління
Під час дистанційного навчання студенти групи І-Б с/с з керівником Шуфлат Л.Я. і працівниками бібліотеки Ільків Л.П. і Рижовою Ч.Й. підготували виховний захід до Дня пам’яті жертв Голодомору «Невиплакані сльози України».
25 листопада 2020 року куратором групи ІІІ А с/с Мацьком В.М. була проведена виховна на тему «Права людини у призмі сьогодення. Значення Конституції України для громадянина України».
Виховний захід «Благодійність в Україні». Підготували студенти та керівник групи ІІІ Ак Михайлишин Л.Б. 23 листопада 2020 р
Студенти першого курсу групи В с/с під керівництвом Круц С.П. провели виховний захід про Борислав. Присутніх ознайомлено з історією міста нафтовиків, його визначними людьми. З інформацією про місто в якому навчаються студенти підготували бориславці Габчак Софія, Макар Олена, Яворська Оксана та Смицька Катерина. На згадку про виховний захід виготовлено інформаційну листівку. 11.11.2010 рік.
Виховний захід до Дня української писемності та мови «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема». Студенти групи ІІІ Б с/с, керівник групи Когут К.В. 9.11.2020 р.
13.10.2020 року керівник групи І А с/с Пахолок Л.Г. провела виховну годину на тему «Свято Покрови Пресвятої Богородиці»
Виховна година до Дня вчителя у 3 А л/с, керівник Аніскова Т.М.
Відкрите заняття з внутрішньої медицини на тему:
«Захворювання ендокринної системи. Хвороби щитовидної залози»,
22.09.2020, група ІV А л/с , викладач Бєла С.І.
15.09.2020 р відбулося відкрите заняття з всесвітньої історії на тему "Перша світова війна", викладач М. Блонар, група І В с/с

Шановні учасники пробного ЗНО !

На сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти  у цей понеділок.
З огляду на ситуацію, що склалася, пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:
15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.
  •   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   Отримати свій результат за тестування.
Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 
Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 
Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів ви зможете отримати в своїх особистих кабінетах учасників.
Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs
Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами!

Пробне ЗНО-2020: дати проведення затверджено!

Оновлені запрошення стануть доступними не пізніше 1 червня.
Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

15 – 17 червня (українська мова і література);
17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Особи, які не змогли зареєструватися  внаслідок  уведення  карантину зможуть  подати комплект документів  під час додаткового  періоду реєстрації  на ЗНО.

Стаття Корона вірус Круц С.
10.03.2020 у коледжі викладачі укр. мови та літератури спільно зі студентами коледжу підготували літературно-музичну композицію, присвячену 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка «Звучать Шевченкові слова...»
Викладач Грицько Л.Й. 10.03.2020 провела публічне заняття на тему «Вивчення та досконалення техніки виконання прийому-передач м’яча у волейболі».
6.03.2020 керівником групи ІVВ с/с групи Грицько Л.Й. проведено виховну годину на тему « Професія медичної сестри. Етика і деонтологія»
5.03.2020 р. у коледжі була проведена науково-теоретична конференція на тему: "Протистояння людства перед руйнівною дією вірусів". Конференція присвячена вірусній патології, яка останнім часом являється смертельно-небезпечним фактором розвитку різних захворювань. Боротьба з особливо небезпечними вірусними інфекціями на сучасному етапі є однією з пріоритетних для збереження здоров'я населення Планети. Всі учасники конференції були відзначені грамотами.
03.03.2020 публічне лекційне заняття викладача Петречка П.П. на тему «Радіаційні пораження. Пораження отруйними речовинами».
Авторську виставку «Нові Медіа» Василя Лялюка , відвідали студенти та куратор Щепаняк Р. Я. групи ІІІ В сестринська справа Бориславського медичного коледжу.
Профілактика
Попередній етап першості області з волейболу серед ВНЗ І-ІІ р.а. на спортивній базі коледжу. Переможці серед дівчат - збірна команда Бориславського медичного коледжу, серед юнаків – команда Дрогобицького коледжу нафти і газу.
26.02 у читальній залі Бориславського медичного коледжу відбулися літературні читання «Геній тендітної незламності» , присвячені 149-й річниці від для народження Лесі Українки. Цей захід був організований викладачами укр. мови та літератури Когут К.В., Діденко І.І., Смуток С.М. та працівниками бібліотеки Ільків Л.П. та Рожовою Ч.Й.
В Рамках виховного проекту «Релігія в моєму житті» студенти І і ІІ курсів відвідали храм Св. Анни у м. Борислав. Про мощі Святих розповів декан Борислава, настоятель храму Св. Анни о. Роман Василів.
20.02.2020 Вечір пам’яті Небесної сотні у Бориславському медичному коледжі. Активну участь у проведенні та підготовці виховного заходу взяли студенти І Б л/с, керівник групи Романська Р.С.
Щороку, 14 лютого, у багатьох країнах світу відзначають свято закоханих - день Святого Валентина. Він зародився в Європі досить давно, багато століть тому, а в Україні його почали святкувати лише наприкінці двадцятого століття. Святкування цього дня проводиться красиво, в романтичній атмосфері, з подарунками коханим людям і зізнаннями в ніжній любові. Свято Святого Валентина відзначають і закохані люди, і ті, хто прагне знайти свою любов.
Студенти гуртожитку БМК провели вих. захід- обговорення "Поговоримо про кохання". Обмін думками, суперечки, жарти, солодкі валентинки та смішні гадання на цукерках- такою була атмосфера нашого гарного заходу. Велика подяка студенткам групи 3В с/с, які готували валентинки для свята під час занять у гуртку іноземних мов "Digest".
Соц. педагог Іваніщак І.І. та вихователь Баб'як В.М. поділилися своїми думками на цю цікаву тему, до розмови залучили і зав. гуртожитку Макар Т.Я.
Студенти коледжу Якуц І., Василиків В. та інші, заручившись допомогою зав. з практичного навчання Бойко Н.Б. та вихователя Баб'як В.М. прикрасили фойє коледжу валентинками та тематичними плакатами.
Викладач «Догляду за хворими і медичної маніпуляційної техніки» Шуфлат Л.Я. на високому організаційному і методичному рівнях провела показове практичне заняття заняття «Вимірювання пульсу і артеріального тиску». Опитування проводилося в онлайн режимі із застосуванням сервісу Master Tests. Практичні навички за допомогою різних видів тонометрів студенти відпрацьовували один на одному.
29.01.2020 р. студенти Бориславського медичного коледжу взяли участь у загальноміській патріотичній акції «Крути: бій за майбутнє». Флешмоб «Крути – вас не забути» об’єднав на центральній площі молодь Борислава.
27.01.2020 року студенти коледжу другого курсу групи А фельдшерсько-акушерського відділення з керівником групи Анісковою Т.М. у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту провели виховний захід у стінах міського краєзнавчого музею. Студенти ознайомились з виставкою «Голокост у галицькому нафтовому басейні»
21.01.2020 року в приміщенні актової зали Бориславського медичного коледжу відбулися вибори директора. З переважаючою більшістю голосів 87.9 % був обраний діючий директор Хемич О.Я.
Трудовий колектив коледжу вітає Хемича О.Я. з переобранням!
18.01.2020 року було проведено науково-практичну конференцію за підсумками переддипломної практики на тему «Причини материнської та перинатальної захворювальності та смертності» для студентів спеціальності 223 Медсестринство освітньої програми Акушерська справа
День Святого Миколая у коледжі
Екскурсія в смт. Східниця-бальнеологічний курорт. Група 2 АК, куратор Михайлишин О.Б.
Робота гуртка іноземної мови"DIGEST". Опрацьовуємо граматику: "Continuous Tenses"
Відкрите заняття з англійської мови Т.Блауцяк «Accidents. First aid for burns»
Виховна година «Що ми знаємо про ВІЛ, СНІД?» Куратор групи 3 Б л/с Яремук Л.
Проведення обласних навчань ГУ ДСНС України у Львівській області на базі ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж» 29.11.2019 року.
Зустріч членів експертної комісії МОН України і викладацького колективу та ознайомлення з результатами проведення акредитаційної експертизи освітньої програми Акушерська справа за ОКР МС 223 Медсестринство галузі 223 Охорона здоров’я у ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж».
Ознайомлення членів експертної комісії МОН України із практичною базою у лікувально-профілактичному закладі.
Огляд експертною комісією МОН України навчальних кабінетів та лабораторій в головному корпусі та кабінетів доклінічної практики на базі гуртожитку ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж».
Робота акредитаційної комісії галузі знань 22 Охорона здоров’я спеціальності 223 Медсестринство освітня програма Акушерська справа у ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж» з 27.11 по 29.11. 2019 року. (Написання комплексних контрольних робіт у випускній групі)
День Гідності та Свободи. Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні студентами Бориславського медичного коледжу 21.11.2019 року.
ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!!!
Ох, життя студентське,фартове, різнокольорове, веселе та шалене!... Саме так пройшло 14.11.2019 року святкування Дня Студента у Бориславському медичному коледжі. Яскрава фотозона,пісні,запальні танці, гумор, жартівливі нагороди -все це створило незабутню атмосферу свята для учасників, гостей та батьків. Адміністрація, викладачі та працівники вітають студентів коледжу та усіх студентів загалом з цим чудовим святом і бажають: завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нових вершин, користатися з усіх можливостей,радіти обраному фаху. Успіху та легких сесій!
15.11.2019 року у коледжі пройшла зустріч з представниками міжнародної організації «Червоний хрест».
12.11.2019 року було проведено виховну годину до Дня писемності та мови) Говорити українською -це круто! Група 2 Б с/с та 2 В с/с.Викладач Ксенія Когут.
Вихована година з виїздом на тему «Використання східницьких мінеральних вод у медицині». Куратор групи ІІ-Б л/с Аніскова Т.
Екскурсія І Б л/с в ЦМ бібліотеку
ЕкскурсіяІ Б л/с в музей коледжу
Екскурсія І Б л/с в м.Трускавець
Сьогодні, коли з телебачення чи не щодня ми чуємо про насилля в підлітковому віці, від побиття студентки педагогічного коледжу своїми одногрупницями до забиття 12-річними безхатченка, виникає необхідність в кожному навчальному закладі обговорити цю проблему.
21 жовтня 2019 року для студентів першого курсу медичного коледжу для обговорення було поставлено питання «Насилля серед молоді. Насилля в навчальному закладі. Булінг». Метою даного заходу було попередити можливі випадки,дати поради дій в тій чи іншій ситуації, вислухати думку молоді.
В проведенні заходу активну участь взяли юрисконсульт коледжу Мацько В.,методист Бабич М.,вихователь Баб’як В.,інспектор з ювенальної превенції СП ПП Бориславського ВП Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області лейтенант поліції Костик В.
09.10.19 р. м. Львів Конференція " Визнання кваліфікацій і професійна мобільність в ЄС" Предмет дослідження : робота в Німеччині та професійна практика в Німецькому Червоному Хресті для студентів з України. Викладачі основ медсестринства Бойко Н. Б., Романська М. З.
7.10.2019 року керівником групи І Б с/с Романською М.С. проведено виховну годину на тему «Покрова» зі студентами.
3.10.2019 року у коледжі пройшло святкування Дня працівника освіти. У святковому вечорі взяли участь студенти 1 курсу. Активну участь у проведенні та підготовці иховного заходу взяли студенти І Б л/с, керівник групи Романська Р.С.
26 вересня 2019 Козацькі забави. У Бориславському медичному коледжі проведено спортивне свято «Козацькі забави», присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому брали участь студенти І-ІV курсів та викладачі коледжу. Студенти змагалися у спортивних конкурсах, проявили спритність та кмітливість, пропагували здоровий спосіб життя. Учасники змагань були нагороджені грамотами та призами.
23 вересня 2019 року. Краєзнавча екскурсія - ознайомлення з історією мед.коледжу та лікувальними властивостями знаменитої води "Нафтуся". Студенти гуртожитку продовжують традиції що склалася в стінах коледжу: своє навчання в коледжі починають з ознайомлення з історією Борислава та медколеджу. Невід'ємною частиною історії міста є знаменита бориславська " Нафтуся", яка була незаслужено забута, а тепер повертає свою славу.
2.09.2019 Урочиста посвята у студенти
ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж».
14.06.2019р. у Бориславському медичному коледжі відбувся святковий концерт-вітання з нагоди професійного свята Дня медичного працівника, який підготували студенти групи І курсу відділення "Акушерська справа" під керівництвом куратора групи Михайлишин О.Б..
12.06.2019 р. у Бориславському медичному коледжі проведено військово-патріотичну гру "Джура". Основною метою даного заходу є виховання студентів коледжу в дусі відданості Батьківщині та її народу спираючись на національні козацькі традиції, формування у юнаків та дівчат високих морально-психологічних якостей та загальнолюдських духовних цінностей, шляхом залучення студентства до оборонно-масової і військово-спортивної роботи. У військово-патріотичній грі взяли участь студенти груп першого курсу спеціальностей "Сестринська справа" та "Лікувальна справа" Перше місце посілистуденти І-Б с/с гр. (кер. гр. К.В.Когут) Друге місце - група І-А с/с (кер. гр. В.М.Мацько) Третє місце - І-А л/с (кер.гр.Т.М.Аніскова) Захід підготовлений викладачем дисципліни "Захист вітчизни" Терещенко В.В. та заступником директора з виховної роботи Шидловською Г.В..
Участь студентки І курсу освітньої програми "Сестринська справа" Герман Софії у науково-теоретичній конференції "Проблеми правового регулювання в сучасній Україні" у Львівському торгівельно-економічному університеті 30.05.2019р. з доповіддю на тему "Захист професійних прав медичних сестер товариствами та асоціаціями" під керівництвом викладача правознавства Мацька В.М.
Виховна година групи ІІІ курсу спеціальності "Сестринська справа" під керівництвом куратора Грицько Л.Ю. на тему : "Людина, яка змінила світ - Мати Тереза"
13 травня студенти третього курсу спеціальності Акушерська справа провели виховну годину «З рук акушерки починається життя», присвячену Міжнародному Дню акушерки. Керівником групи Блауцяк Т.І. було запропоновано переглянути фільм «Чудо народження дитини» про етапи формування та розвитку плоду в утробі матері. Після перегляду студенти активно обговорили кінострічку та свої вміння і навички у акушерській справі, які вони отримали під час проходження практики.
День вишиванки 2019р.
Участь студентки ІІ курсу спеціальності "Сестринська справа" Бойко Анни у регіональній студентській науково-практичній конференції "Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук" (науковий керівник Круц С.П.) з доповіддю "Вакцинація: за і проти", яка проходила у ВНКЗ ЛОР "Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім.А.А Крупинського"
Виставка навчально-методичних матеріалів викладачів та художньої творчості студентів, викладачів і працівників коледжу.
Науково-профорієнтаційна конференція "Бориславський медичний коледж - якісне навчання як запорука майбутнього професійного успіху".
Результати основної сесії ЗНО - 2019 будуть оголошені 14,20 і 25 червня,  додаткової - до 18 липня.
Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 22 квітня 2019 року №58 затверджено графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Цьогоріч додаткова сесія розпочинається 26 червня тестуванням з математики, 27 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з німецької мови; 1 липня з французької мови, 2 липня –  з іспанської мови, 3 липня – з україїнської мови і літератури, 4 липня – з фізики, 5 липня – з англійської мови; 8 липня – з історії України; 9 липня – з біологіії, 10 липня – з географії. Завершується додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.
Зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії можуть проходити особи, які:
  • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їхніх дій та волі;
  • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;
  • є учасниками антитерористичної операції;
  • є засудженими до позбавлення волі або узяті під варту.

Контактна інформація:

ЛРЦОЯО
вул.Шевченка, 116, корп.2
м.Львів, 79039
телефон гарячої лінії: (032) 242-2660
моб: (067) 673-4981

Сайт Львівського РЦОЯО:lv.testportal.gov.ua, сайт Українського ЦОЯО: testportal.gov.ua

e-mail: lvivtest@lv.testportal.gov.ua,              e-mail: zno_info@testportal.gov.ua

8 травня, біля військового меморіалу міста Борислава на вул. Д.Галицького студенти Бориславського медичного коледжу були присутні на віче-реквієм присвячене Дню пам’яті та примирення з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його значного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму. На заході також були присутні представники влади, громадських організацій, освітніх закладів, учнівська і студентська молодь та мешканці міста.
Толока біля гуртожитку коледжу
Суденти коледжу відвідали літературний дебют Лідії Мазурчак "З весною в серці", який проходив у бібіліотеці-філії №6 для юнацтва м.Борислава
Студенти першого курсу на виставці у Бориславському краєзнавчому музеї робіт студентів Стрийського вищого художнього професійного училища
На базі коледжу волонтерами та студентами проведено тренінг з надання невідкладної медичної допомоги у військово-польових умовах
Майстер-клас "Писанка з бісеру", який проводила майстриня з виготовлення виробів з бісеру та натурального каміння Наталія Хома у читальній залі бібліотеки-філії для юнацтва м.Боислава №6 Ми щиро вдячні майстрині п.Наталії за чудовий майстер-клас з писанкарства, за гарний настрій під час роботи, за те задоволення, яке отримували під час виготовлення писанок за цікавий досвід, за поширення традицій, за прищеплення любові до народного мистецтва. Чудовий настрій і незвичайні писанки залишили найкращі враження в наших серцях
Паломницько-краєзнавча екскурсія викладачів та студентів коледжу 18.04.2019р. до Підгорецького монастиря, Підгорецького та Олеського замків
Основним завданням під час вивчення предметів природничого циклу є розвиток пізнавального інтересу, інтелектуальних і творчих здібностей, формування провідних професійних компетентностей студентів. Велика роль у розв’язанні цього питання відводиться системі позааудиторних робіт. Заходи предметного тижня комплексно та інтегровано розширюють рамки вивчення різних дисциплін загалом, природничих та професійно-орієнтованих – зокрема, пропонують різні форми діяльності, сприяють особистісному та професійному розвитку майбутніх медиків.
з 4.03.2019 по 7.03.2019 у ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж» проходив тиждень дисципліни «Нормальна фізіологія».
План проведення :

1. Тематична виставка методичних матеріалів.
2. Вікторина з використанням кросвордів « Фізіологія з елементами анатомії людини». Студенти, в ігровій формі, продемонстрували свої знання з попередньо вивчених тем, кмітливість, винахідливість, творчіздібності. Перемогу у вікторині отримала студентка групи ІІ-А с/с Проців М.
3. Конкурс стіннівок, бюлетенів, малюнків, схем. Кращою стіннівкою з Анатомії визнана робота студентки ІІ-Б с/с Мельничук В., з Фізіології – стіннівка студентки ІІ-В с/с Табачинської Д.
4. Олімпіада з Фізіології дала можливість виявити у студентів не тільки базові знання з дисципліни, а й у формування інтересу до її поглибленого вивчення, навичок дослідницької роботи; пропаганди досягнень науки і техніки. Найерудованішою студенткою відзначено Гординську В.
Предметний тиждень пройшов відповідно до плану заходів. Студенти мали можливість проявити себе, спробувати нові для себе види діяльності. Були створені умови для морального, інтелектуального й емоційного самовираження майбутнього фахівця медицини. Викладач Круц С.П. показала свій високий професійний рівень, показала готовність і вміння ділитися накопиченим досвідом, здатність рухатися вперед, підвищуючи професійну майстерність.
ВІТАЄМО збірну команду дівчат коледжу з волейболу як чемпіонів міста серед навчальних закладів м.Борислава.
Урочиста академія "Великий кобзар у нашому серці"
Показове практичне заняття з Основ мікробіології з імунологією у групі ІІ-А спеціальності "Сестринська справа". Підготувала викладач мікробіології п.Руслана Романська
29.01.2019 року студенти Бориславського медичного коледжу були присутні на презентації вишитих картин Алли Муляви "На білім полотні і біль, і туга й радість"
29.01.19 студенти Бориславського медичного коледжу взяли участь у загальноміській патріотичній акції "Нескорені" до 101річниці пам'яті Бою під Крутами
Виховна година, проведена 22.01.2019р. викладачем історії України, п.М.Небелюком, на тему "І на оновленій землі...", присвячена Дню Соборності та 100-річчю підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР.
Куратор групи студентів 4 курсу, спеціальності "Лікувальна справа" п.Руслана Романська організувала 20.12.2018р. студентську теоретичну конференцію "Збережемо природу землі. Охорона довкілля"

Міжнародний науковий семінар
«Діалог культур: дискурс  взаємодії народів»

Програма семінару

Благодійний ярмарок до свята Св. Миколая.
В рамках тижня правових знянь викладачем правознавства Мацьком В.М. та викладачем історії України та політології Небелюком М.С. організована Студентська конференція на тему: “Роль молоді в формуванні громадянського суспільства та правової держави” в якій взяли участь студенти різних груп згідно плану:
1.Молодіжний парламентаризм як інституційна форма участі молоді в процесі прийняття рішень. Доповідач студент гр. ІІ Б л/с Вуйцьо Н.
2.Молодіжні волонтерські організації. Доповідачі студенти гр. ІІ В с/с Гординська В., Лапшин І.
3.Молодіжний рух сувереннної України. Доповідач студент гр. ІІ А л/с Гаврилів Б.
4.Значення Конституції України в житті студента.Доповідач студентка гр. ІІІ Б  с/с Бігуняк Х.
5.Значення правової освіти та правового виховання  молоді у формуванні громадянського суспільства  та правової держави в Україні. Доповідач студентка гр. ІІІ Б  л/с Гелій В.
6.Студентське самоврядування як форма самоорганізації студентів, формування лідерства, соціального виховання студентів, первинна ланка молодіжного парламентаризму. Доповідач студентка гр. ІV В с/с Лехкар О.
7. Професійна відповідальність молодшого спеціаліста як медична проблема
Доповідач студентка гр. ІІ А  с/с Грицай Н.
Відкрите заняття у формі лекції з Патоморфології та патофізіології у групі студентів третього курсу  спеціальності "Сестринська справа" на тему Запалення, патофізіологія запалення. Гарячка. Викладач Кондратюк Н.Д.
Відкрите практичне заняття з дисципліни Медсестринство в хірургії у студентів ІІІ курсу спеціальності "Сестринська справа" групи Б на тему "Визначення груп крові системи А-В0 стандартними сироватками та цоліклональними сироватками анти-А і анти -В. 
Вітання з нагоди ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Викладач дисципліни "Ріст і розвиток людини" п.Жанна Корженівська провела відкрите практичне заняття на тему "Формування і розвиток систем виділення в людей різних вікових періодів" для студентів ІІІ курсу групи А спеціальності "Сестринська справа"
26.11.2018 р. викладач п.Соломія Круц  провела відкрите заняття у формі лекції з анатомії для студентів ІІ курсу, групи А, спеціальності "Сестринська справа" на тему "Анатомо-функціональна характеристика органів чуття".
Виховна година у формі екскурсії "Екологія навколишнього середовища" куратора групи 4-А спеціальності "Лікувальна справа" п.Оксани Дукас.
Студентська конференція "100 років з Дня утворення Західноукраїнської народної республіки" під керівництвом п.Михайла Небелюка.
До захисту Вітчизни
26.10.2018р. Військово  патріотичне виховання студентів коледжу на базі військової частини у м.Дрогобич
Проводили: начальник штабу цивільної оборони та викладач дисципліни "Захист Вітчизни" коледжу п.Володимир Терещенко для студентів першого курсу спеціальності "Лікувальна справа", "Сестринська справа" 
18 жовтня 2018 р. участь дирекції, викладачів та студентів коледжу у міській акції, організованій Бориславською міською філією Львівського обласного центру зайнятості "Хода за свободу" з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
11 жовтня Виховна година "Правда життя. Проблема аноретиків" зі студентами 3-го курсу спеціальності "Акушерська справа" проведена керівником групи п.Тетяною Блауцяк
Соціально-педагогічний захід волонтерства у Навчально-реабілітаційному центрі "Гармонія" соціального педагога п.Ольги Ровенської на студентів коледжу
28.09.2018 р. студенти третього курсу спеціальності "Сестринська справа" групи В та керівник групи п.Людмила Грицько під час виховної години на тему: "Використання природних мінеральних джерел Борислава у медицині" у формі краєзнавчої екскурсії
Соціально-виховний захід "Знаю права - виконую обов'язки"
проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською за участі офіцера поліції старшого лейтенанта В.Р.Пліша
Тренінг "Торгівля людьми"
для студентів перших курсів 17.09.2018р.
Проведений соціальним педагогом п.Ольгою Ровенською
спільно з психологом БМЦСС для сім'ї, дітей та молоді п.Ксенією Гарапко

Урочистості з нагоди посв`яти в студенти

Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!

Контакти: 82300 м.Борислав вул.Шкільна,37 тел/факс :(03248) 5-01-13,
(03248) 4-20-17

e-mail: bmu_2007@ukr.net