Ті хто сьогодні творить, навчає і виховує

Любов Михайлівна Басараб. Після закінчення Івано-Франківського медичного інституту виконувала обов’язки практичного лікаря у Бориславській міській лікарні, а з 1987 року стала викладачем акушерства і гінекології училища. За роки роботи в училищі сформувалася як здібний і досвідчений викладач, викладач-професіонал.

Михайло Небелюк – викладач історії, політології і філософії Бориславського медичного училища, випускник Коломийського педагогічного училища і Чернівецького державного університету, виходець із Гуцульщини, за фахом „викладач історії і суспільних наук” працює з студентами училища уже сімнадцять років.

Стефанія Максимівна Головчак – викладач історії. Працює в училищі з 1984 року. Довший час працювала вчителем історії у середній школі. Стефанія Максимівна постійно працює над удосконаленням і зміцненням матеріальної бази кабінету історії України.

Олександра Григорівна Коник 25 років працює викладачем біології.Випускниця Бориславського медичного училища.Протягом 12 років виконувала обов’язки медичної сестри Бориславської центральної міської лікарні. Одночасно навчалася на біологічному факультеті Львівського державного університету ім. Івана Франка. Після закінчення університету перейшла на роботу в коледж.

Ірина Іванівна Діденко - викладач української мови і літератури. закінчила два факультети: української і російської філології. На штатній викладацькій роботі в училищі з 1983 року. За її безпосередньою участю та ініціативою створено кабінет української мови і літератури.

Викладач української мови і літератури Світлана Михайлівна Савчин. Випускниця Дрогобицького педагогічного інституту ім. Івана Франка, закінчивши в різні часи факультети української і російської філологій.

Любов Степанівна Леськів – викладач педіатрії, голова ЦМК викладачів акушерсько-педіатричних дисциплін. Викладач вищої атестаційної категорії, співавтор підручників «Практичні навички в педіатрії», «Невідкладні стани в педіатрії».

Ігор Володимирович Петрів – викладач фізвиховання. Працює в училищі з 1991 року.Як голова циклової методичної комісії постійно працює з викладачами фізвиховання в удосконаленні процесу навчання. Неодноразово проводив відкриті заняття для викладачів училища, міста та області. Викладач вищої атестаційної категорії. Сумлінно виконує обов’язки куратора групи.

Руслана Стефанівна Романська – викладач мікробіології, випускниця училища, випуску акушерської спеціальності 1984 року. Закінчила біологічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працювала протягом 11 років акушеркою пологового відділення Трускавецької міської лікарні. В училищі працює з 1993 року. За час своєї педагогічної діяльності створила і організувала роботу мікробіологічної лабораторії, яка обладнана сучасним лабораторно-діагностичним обладнанням.